2733
2734
عنوان

ب نظرتون گلکسی اس 4بخرم یانه؟؟؟

167 بازدید | 5 پست
دیجی کالا هم رفتم ولی بیشتر گیج شدم از شما نظر میخوام
خدایا کاری کن هیچوقت پشیمان نشوم...خودت راه درست را پیش رویم قرار ده،آمین...
نخر خوب نیست اس 3 خیلی بهتره اما اگه مدل عالی میخوای نوت 3بخر من که عاشقشم
خدای قشنگم ...خدای من .... این روزها بیشتر حواست به من باشد .....میگویند بزرگترین شکست ،از دست دادن ایمان است .... حواست باشد که من شکست نخورم ... من هنوز هم تو را به نام قاضی الحاجات می خوانم ،حتی اگر همه التماس هایم را نادیده بگیری ...... هنوز هم تو را ارحم الراحمین می دانم ،حتی اگر سخت بگیری .... هنوز هم ...تو همان خدایی.... مگذار که از دست بروم..من امیدم به توست.... برای دلم امن یجیب بخوان...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سامسونگ از HTC خیلی بهتره اونی ه داغ میکنه قلابیه و چینی عالیه. از جای مطمعن بخر
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
2728
اینکه زود داغ میکنه که درسته هرکی داره همینو میگه
خدای قشنگم ...خدای من .... این روزها بیشتر حواست به من باشد .....میگویند بزرگترین شکست ،از دست دادن ایمان است .... حواست باشد که من شکست نخورم ... من هنوز هم تو را به نام قاضی الحاجات می خوانم ،حتی اگر همه التماس هایم را نادیده بگیری ...... هنوز هم تو را ارحم الراحمین می دانم ،حتی اگر سخت بگیری .... هنوز هم ...تو همان خدایی.... مگذار که از دست بروم..من امیدم به توست.... برای دلم امن یجیب بخوان...
راستش یکی از دوستام خریده دوماه پیش الان پول لازم داره 900میدش البته با ی کاور اضافه ...بنظرتون بخرمش؟؟؟
خدایا کاری کن هیچوقت پشیمان نشوم...خودت راه درست را پیش رویم قرار ده،آمین...