2733
2739
عنوان

دلمممم گرفتههههههههههههههه

308 بازدید | 7 پست
دلم گرفته حسابی البته چند روزی میشه ولی امروز بیشتره از دست پدر شوهر بی خیالم. اصلا دوسش ندارم . هیچ به فکر منو شوهرم نیس بیخیال از همه چیییییییییییییییییییییییییی من که ازش نمیگذرم دنیا اگه دو روزم بشه و بخاد ازم حلالیت بطلبه عمرا اگه قبول کنم دو ساله 30 تومن پول بهش دادیم به روی خودش نمیاره که باید پس بده . میگه ماشین رو میفروشم تا مشتری میاد میپرونه خدایا پس کی میخای جوابشو بدیییییییییییییییی
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
نه اصلا به فکر پس دادن نیس یه ماشین اسقاطی که به نام باباش بود دادیم که یه ماشین نو بخریم که بفروشیم شوهرم سادگی کرد به نام خودش نزد وقتی ماشین صفر اومد اون به ما نداد گفت به نام خودمه ما شاخ درآوردیم ولی کوتاه اومدیم قرار شد سر سال پول رو بده بهمون ولییییییی.................................. الان جالبه که قسطای ماشین رو هم خودمون می دیم
وای خدایا زمونه چرا این جوری شده چرا بعضی پدر مادر ها اینجوری شدن منم از این مسایل زیاد کشیدم واقعا به پدر و مادر بودن بعضیا شک میکنم
گل پسرمن ۸ سالشه خداجونم ازالان دعا میکنم یک عروس خوب و نجیب و پاکدامن نصیبم کنی امین😉😉😉
محبوبه جان بسپار زندگیتو به خدا مطمئن باش خدا تدبیر خوبی برات رقم میزنه ماهم شرایط مشابه تو رو تجربه کردیم و لی اینو بدون از خدا همه چیز رو بخواه که به بهترین شکل بهت میده
گل پسرمن ۸ سالشه خداجونم ازالان دعا میکنم یک عروس خوب و نجیب و پاکدامن نصیبم کنی امین😉😉😉
2738