2737
2739
عنوان

اگزمای پوست دخترم

10507 بازدید | 32 پست
پوست صورت دخترم داغونه😢😢😢😢 چکار کنم دکتر میگه اگزمای کودکیه اگه بزرگ بشه وهنوز اینجوری چقدر بده شبا فقط خودشو میخارونه واز خواب میپره منم نمیتونم بخوابم فقط با هیدرو کورتیزون موقت خوب میشه که اونم خوب نیست استفاده بشه تجربه ای ندارید دوستان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
چرا دختره من هم اینطوری بود! یادمه که انقدر خوارونده بود زخم شده بود وقتی بردم دکتر همه فک کردن سوخته!
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
ولی من دائما چرب میکردم با داروهایی که داده بود! ببین کدوم کرم به پوستش میسازه! من کیو- وی استفاده میکنم! این خاصیت دختره هست و همیشه بااونه! فقط جاش عوض میشه! منم همیشه غصه میخوردم! ولی فهمیدم بچه هایی که اگزما دارن باهوشن! 70درصد دانشمندا اگزمای پوستی دارن! پس خوشحال باش
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
فقط مدارا کن موز، ماهی، چیپس و پفک و کاکائو بهش نده... و بعد حمام چرب کن بدنش رو
2740
احتمال ٩٩درصد بچه شما الرژی غذایی داره با کوتون زدن مشکل حل نمیشه. باید از مواد الرژی زا اجتناب کنید. اگه بچه شیرخار هستش باید مادر رژیم بگیره و مواد الرژی زا رو از غذاش حذف کنه یا اگه نمیتونه شیرخشک مخصوص بهش بده(نیوکیت) اگر خود بچه غذا میخوره موارد الرژی زا باید ندید بهش. مواد الرژی زا :شیر و لبنیات گاوی. انواع اجیل ها و مغز ها. ماهی و غذا های دریایی. ادویه جات. سفیده تخم مرغ و... شاید حرفم براتون تازه باشه اما حقیقت اینه که همه بچه هایی که رو لپشون اگزما و خشکی میزنه الرژی دارن ولی دکتر های احمق پوست به این بیچاره ها همش کورتون میدن
☁☔⛅
دختر من هم از 4 ماهگی شروع شد و الان پنج سالشه! خودت اگه شیر میدی بهش نخور حالا یه مدت! بهتر با دکتر صحبت کنی! این هم تا آخر عمر باهاشون هست! الان روی شکم دختره من افتاده
فک کنم بیمارستان رازی برای پوست هست ! ببر اونجا چون من اونجا بردم تشخیص دادن!تهرانی؟
پسر من از بیست روزگی اینجوری شد همه میگفتن اشکال نداره شما همش لپش رو بوس میکنید برای همین اینجوری میشه ولی بردمش یه دکتر خوب اون به لطف خدا فهمید الرژی هستش. یه ازمایش مدفوع داد معلوم شد واقعا الرژی هستش.
☁☔⛅
خب البته مطمئن شو که اگزمای پوستی بچه ت چی هست؟ من اسمش یادم رفته چه نوع اگزما بود!بهتره دکتر بری
بچه ها یی که اگزما دارن باید خیلی کم حمام ببریشون و یعنی کثیف باشن تا بهتر بشن و توی حمام هم از صابون استفاده نکنی و اینکه مرتب چرب باشه پوستشون دست وصورتشون را نشویید این توصیه یه پزشک بود
هوایِ زمین آلوده شده نظرت چیست به مریخ سفر کنیم ؟ من مشتریِ #تُ باشم تو ماهِ #من
2706