2733
2739
عنوان

دیگه حسابی خسته شدم...

966 بازدید | 21 پست
سلام. بچه ها من هفته ی 25 هستم. هفته ی 13 و هفته ی 17 و هفته ی 21 رفتم سونو. همش میگن احتمال زیاد دختره. اما با تاکید روی احتمالش. خدا میدونه برام دختر و پسر بودن نینیم فرقی نداره اما از بلاتکلیفیش خسته شدم. حتی نمی تونم هنوز نی نیمو به اسم صدا کنم. ت98 درصد از اونایی که من و بارداری مو دیدن میگن مطمئنیم نینیت پسره بچه ها یعنی نینی من دختره یا پسر؟ راستی جفتم گرید 1 خلفی مارژیناله یعنی چی؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 
من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
عزیزم خواهر منم همین شرایطو داشت.فکر کنم نزدیک هفته ی 30 بود که گفتن پسره.اینو میدونم که تو تشخیص پسر بودن معمولا اشتباه میشه و دختر اعلام میکنن جنسیت رو!از ظاهر هم مشخص میشه
حضرت علی علیه السلام:نگرانیهاى سال را بر نگرانى امروزت اضافه مکن براى امروز مشکلات خودش کافى است
سلام مامانی نینی
امیدوارم که نینیت هرچی هست سالم باشه ولی به حرف وکسی توجه نکن در مورد جنسیت نینیت چون توجیح علمی نداره
نینی من 20 هفتگی معلوم شد پسره در صورتیکه 13 هفتگی تو سونو 3 بعدی با احتمال 74% گفته بودن دختر
2740
وای عکست نی نی های منه.یکی شون شبیه منه یکیشون شبیه همسری.باورت میشه ؟من 2قلو باردارم دوست دارم شبیه این زشتا بشه.منم یکیشون معلوم نشده 2هفته دیگه نوبت دارم برای تعین اون یکی.یکیشو گفت پسره.میدونم سخته .اما 3بارگفتن پس شایدهست
اونطور که میگن و من خودم هم دیدم خانومایی که بچشون پسر هست زیاد شکمشون بزرگ نمیشه.ولی دختردار ها برعکس.البته باز تشخیص نهایی با پزشک باید باشه.ما هم عجله داشتیم واسه خرید سیسمونی و دلمون میخاست بدونیم جنسیت رو.تا هفته ی 30 میگفتن دختره!!ولی همه از ظاهر میگفتن که پسره!! D:
حضرت علی علیه السلام:نگرانیهاى سال را بر نگرانى امروزت اضافه مکن براى امروز مشکلات خودش کافى است
مرسده جون مبارکه. من همیشه عاشق دوقلوها بودم. ان شا الله سالم و صالح و شاد باشن و شمام همیشه خوش حال. بچه ها به من بگید نینیم دخمله یا پسمال؟ راستی کسی گرید1 مارژیناله جفتمو نمی دونست یعنی چی؟
اگه دکترت میگه پس دخمله
مبارک باشه واسه ما هم دعا کن نی نی دار بشیم
خدا جون راضیم به رضایی تو ♥♥♥خدایا من به خاطر تو، برای تو، تمام سعیم را می کنم، اما خدایم نتیجه همان است که تو میخواهی، خدایا برای من بخواه ♥♥♥
2706