2733
2734
من خودم شخصا تا حالا خیلی کم اومدم تو قسمت روانشاسی و شخصا به شوخی و جک بیشتر علاقه دارم تا مطالب روانشاسی و به خاطر همینم وقتی دیدم چنین تاپیکی هست به سرعت استقبال کردم ولی از طرفی فکر کنم بهتره به دسته بندی سایت احترام بزاریم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مثلا تو کدوم قسمت بزنم؟ چون فک میکنم تعدادکاربرا اونجا بیشتره و شاید تعدادی اصلا به قسمت های دیگه سرنزنند خواستم اکثریت شرکت کنند ومیون اینهمه تاپیک بیماری قوم شوهر خیانت دعوا یه تنوعی هم ایجاد بشه..همین ناراضی هستین لایک کنیددیگه تاپیک نمیزنم...... حالبه من تاپیک میزنم اینو جواب ندید فلان بهمان اینجا جاش نیست حالا که رفتم جای دیگه چراراجب مرگ ومیر صحبت میکنه فلان بهمان یعنی از اول ایجادنی نی سایت تنها تاپیک مرگ ومیر واس من بوده ...همون که تومیگی شما به جای اینکه راجب من وتاپیکام تاپیک بزنید راجب به اونایی که خودشونو میندازن تو تاپیک من و زر میزننو تاپیک بزن چ و ب که فلان جاتون نکردن وقتی کل سوالو تو عنوان نوشتم زن باردار میدونه مرگ ومیره دوست نداره نمیاد که حالا بعضی ها این وسط کاسه داغتر از اش میشن (که دراصل مشکلشون چیز دیگست وگرنه زن باردار وکیل وصی نمیخواد)
اگر زندگیم شد سراپا حدیثت ترحم نمی خوام تو چشمای خیست نو وعشق خوبت اگر قسمتم نیست به زانو نیفتم که این خصلتم نیست
بردمش تو قسمت سرگرمیها اونایی که ازتاپیک خوششون نمیاد میان میخونند بعد حرمت نگه نمیدارن و...همچنان پیگیر تاپیک هستند سعی دارند دیگران را منصرف کنند بازحرمت نگه نمیدارن وهمچنان پیگیرتاپیک هستند من تاپیک زدم دوستان هم بااختیار خودشون جواب دادن ومیدن. این ینی چی که خودتونو میندازین وسط جواب ندید فلان بهمان یه لحظه فک کنید موضوعی که تاپیک کردید جدی ومهمه اکثرا تاپیکا یکی هست که گند بزنه وپارازیت بندازه..حس اون لحظه تون؟؟؟ اه اه نظرات مخالف حذف میشه با دوکلیک پس زحمت تایپ به خودتون ندین ههههههههه
اگر زندگیم شد سراپا حدیثت ترحم نمی خوام تو چشمای خیست نو وعشق خوبت اگر قسمتم نیست به زانو نیفتم که این خصلتم نیست
2740
خدا بهت شفا بده عزیزم همینکه متوجه شدی و تاپیکای بازی و سرگرمی رو از بخش مشاوره روانشناسی به جای خودش منتقل کردی باریکلا داره.البته به من من خودم با تفریح و سرگرمی و بازی موافقم اونم شدیداااااا ولی تو بی جنبگی تو یه دونه دیگه شکی ندارم.من نظر مخالفی نداده بودم و فقط به سوالت جواب داده بودم ، اوکی ؟ که اگرم نظر مخالف داده بودم این حق طبیعی من بوده و هست و فقط یه آدم کم ظرفیته که توانایی شنیدن نقد و نظر مخالف رونداره ! اوکی رها 20 جان عایا که به قول خودت با دوکلیک حذفش کردی حالا یه وصیت یا نصیحت برای تو عزیز دلم : کمی جنبت رو ببر بالا دو روز دیگه که یکی اومد سر وقتت و ازدواج کردی اینطوری کار دست خودت میدی عزیز دلم موفق باشی.یه بووووووووس تف مالم حوالت میکنم که فکر نکنی ازت چیزی به دل دارم.
نظر مخالف رو اگه بااحترام بذاری حق طبیعیت هست من یه زمانی خعلی باجنبه بودم حتی کل فامیل ودانشگاه و اساتید به زبون میاوردن. ولی متاسفانه بچه های کلاسمون یه چیزی در حد و مایه های بعضی از کاربرای نی نی سایت بودن که منم جننبه ام رو اوردم در حد واندازه سطح شعور و درک خودشون..... خیلی خوب بودخیلی خیلی خیلی بهتر از باجنبه بودن بود ....اگر بی جنبه ام بی جنبگی ازطرف مقابلمه.... نه تو رو خدا بیا و یه چیزی هم به دل داشته باش روتون رو برم
مگه اینکه دیگه خودت خوتو تحویل بگیری و باریکلا بگی جالبه تو قسمت بازی و سرگرمی هم ادا دراوردند بعضی ها... شوما نبودی که بخونی همشوحذف کردم.... تا حالا میگفتید برو سرگرمی رفتم اونجا ...بعدجالبه اونجا میگن چرا تو تاپیک میزنی..؟ اونی رو که خدا باید شفا بده بعضی کاربرای نی نی سایت هستند جالبه یکی میگفت:تازه وارد!!!!!(دیدین تودبستان سال بالایی ها به اول دبستانی ها تیکه میندازن....بعضی کاربرای نی نی سایت هنوز تو بچگیشون موندن)احترام به کاربرانی که تو تاپیکت نظر میدن واجبه....بعد من ازش پرسیدم بعد اونوقت احترام به صاحب تاپیک چی؟...شما جوابی دیدید منم دیدم اگر نظری ازت حذف شده واس این بوده که نظر نبوده! به بعضی ازسوالاتم نظر دادی حذف نشده..ولی بعضی هاش به زعم خودت نظر بوده... بازم میگم نظر مخالف رو اگه بااحترام بذاری حق طبیعیت هست تفاتم پاک کردم...
بینیم بابا من دلم بزرگتر ازین حرفاس فسقلی اینجا میام کمی کیف کنم نه کل بندازم تو اولین و احتمالا آخرین کاربری هستی که یه نیمچه کلی باهاش انداختم علیرغم اخلاق ناخوشایندت تاپیکات رو دوس دارم و هروقت به سایت سربزنم اونجا هم میام
تو جای خواهر کوچیکه من هستی هرچند گنداخلاقی من دوست ندارم کسی دلگیری و رنجشی ازم داشته باشه به خاطر همینم میام سرمیزنم تا مطمئن باشم رنجشی از من نداری توی کله کدووووو
2706