2737
2739
سلام دوستان دلم برای همتون تنگ شده بود خوبین خیلی وقته که ازتون خبر ندارم سها جون خوبی خواهرت زایمان کرد؟ ملودی الهه فرانک مامان ثمین همه خوبین. راستی امروز سالگرد ازدواج من وهمسرمه
لی لی لی لی لی !!!!!!!!!!!!!!
سلام به همه دوستای خوبم امیدوارم حال همتون خوب باشه فرنیک و انیسا و محمد صالح و فریار هم ان شا... خوبن
مامانا مواظبشون باشین گرمایی نشن
ما هم شکر خدا خوبیم امروز 34 هفته تموم شد از این که نی نی سایت قطع بود واقعا ناراحت بودم
قربون همتون بای
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام فائزه جون خوبی ؟ نه عزیزم خواهرم هفته 38 رو تموم کرده البته اون هفته دردهای کاذب رو داشت
سالگرد ازدواجت مبارکککککککککککککک خیلی خیلی زیاد
حتما جشن گرفتن سالگرد ازدواج با دختر گلت یه حال دیگه ای داره برات ارزوی خوشبختی میکنم
2728
سلام بی بهار گل بهت تبریک میگم چرا انقدر دیر اومدی خبر دادی پسر گلت خوبه ؟ خودت خوبی ؟چقدر مختصر توضیح میدی ؟ از وزن کوچولوت بگو موقع تولد و حال خودت کجا زایمان کردی ؟ جشن زایمان هم گرفتی . بسیاری سوال خاله زنک دیگه البته حال منو درک میکنی که تو هفته 35 هستم و یه همشهری پیدا کردم که مثل من که قراره یه پسر به دنیا بیارم یه پسر قند عسل به دنیا اورده الهی سالم و خوشبخت باشی
بقیه دوستان چرا کم پیدایید ؟ فائزه جون خوبی ؟مامان انیسا و محمد صالح و مامان ثمین و ... کجایید ؟ ان شاا... حال همتون خوبه
سلام به همگی

خوبید دوستای گلم.این چند وقت که اکثرمون بد دپرس شدیم با این اوضاع.اما اینجا بهتره سعی کنیم فراموشش کنیم.

بی بهار جان مبارکککککککککککککک حالا با وجود نینی نازت همیشه بهاری خانم پس این اسمو عوضش کن دوست گلم!!!!!!!(به نظر شما این دخالت توی امورات شخصیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!نه اصلا به هیچ وجه!!!!!!!!)همگیدر این زمینه با من موافقید سنداشم توی وزارت کشور موجود هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خوب سها جان کم کم انتظار شما هم سر میاد و نینی نازو قند و عسلتو بغل میکنی انشااله.بیخبرمون نگذاریا.

من که میدونی تو کار هیچکس سرک نمیکشم و سین جین نمیکنم! اما شما خودتون مثه یه دوست گل و ناز و کاشونی!بیایید از سیر تا پیاز حال و احوال خودتون و نینیهای نازتونو شرح بدید.یادتون نره ها

(گیرم که میکشید. گیرم که میبرید. گیرم که میزنید. با رویش ناگزیر جوانه چه میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.................)اینم تقدیم به روح پاک همه کسانی که بیگناه از بین رفتن.

سلامت و شاد باشید
سلامممممممممممممممم

واییییییییی این چه وضعیه درست کردید .!!!!!!!! اااااااااااااااااااااااااااااااا
خوب شد من اومدما! اومدم تاپیکو از اون ته مها پیداش کردم و کشیدمش بیرون.واویلااااااااااااااااااااااااااا........

من از حوادث اخیر کلی دپرسم هنوزم اونوقت شماها غیبتون زده؟؟

بسه دیگه بیایید از خودتون نینیهای حی و حاضر و نازتون و نینیهای توی راهتون از زندگی و همسر و مادر شوهرایناودر و همسایه هاو......................خلاصه همه جور داستانی پذیرفتست.

بیایید تعریف کنید من اصلا فضول نیستما اما مشتاق شنیدنم دوستان.هههههههههههههه

انشااله که سلامت باشید و پر شور و نشاط.
2740
سلام دوستان با عرض پوزش من نمی تونستم به اینترنت وص بشم شرکت مشکل داشت خونه هم که اصلا وقت ندارم.
همه خوبین سها جون انشاالله به خوبی زایمان می کنی.
بهار جون تبریک با تاخیر
فرانک جون تو خوبی عزیزم غصه نخور بالاخره حق به حق دار می رسه دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره.
ملودی الهه و... بیاید و یه خبری بدین.
"دوستون دارم دوستای ندیده خودم".
سلام به همه امیدوارم حال همتون خوب باشه چند روز پیش اومدم کلی براتون تعریف کردم و لی هر کاری کردم نمیدونم چرا فرستاده نمیشد اعصابم خورد شد خلاصه میکنم
خواهرم تو 39 هفته روز تولد امام جواد (علیه السلام ) زهرای خوشگلی رو به دنیا اورد خیلی نازه ...
فردا قراره براش جشن زایمان بگیریم اول قرار بود صبر کنه با هم بگیریم ولی نشد منم 36 هفتم تموم شده امروز روز 2 هفته 37 هستم نمیدونم از صبح تا حالا پام درد میکنه زانوم و عضلات شکمم فکر کنم به خاطر اینه که از شب تا صبح کولر روشنه اخه خیلی گرمم میشه ...
راستی 2 روز پیش رفتم سونو گفت همه چیز شکر خدا طبیعیه و وزن بچه 3 کیلو یه کم پایین و بالا
میخواستم بدونم شماها که رفتید سونو در مورد وزن بچه درست گفته بود یا نه اخه دکتر بهم گفت پایینتر از اینه
بچه های گلتون رو ببوسید و مواظبشون باشید خدایی نکرده گرمایی نشن راستی حالا تو این زاییدن های ما قراره مامان و بابام بعد از مدتها انتظار کمتر از یک ماه دیگه برند سفر حج خیلی خوشحالیم و کمی نگران از مراسم برگشت و اینکه نمیتونیم خیلی فعال باشیم
بچه ها در مورد بیمه تکمیلی دانا چیزی میدونید ما بیمه هستیم البته تامین اجتماعی هم هستیم میخواستم بدونم بیمارستان میلاد چقدر میگیره ؟
قربون همتون
2706