2733
2734

بیایید به احترام امشب 

به نیت خوشبختی جوانان 

بچه دار شدن مادران چشم انتظار

شفای تمام مریضا 

خانه دار شدن مستاجرا

رهایی معتادا از دام اعتیاد 

و... 

هر کامنت رو ۴۰ نفر دعا و لایک کنع 

به امید حاجت روایی

انشالله به همین زودی بزرگترین معجزه زندگیتو ببینی💞

دعا کنید شوهرم اصفهان کار پیدا کنه ❤

دعا کنید عروسیم خوب پیش بره👰‍♀️

تیکر عروسیمه👰‍♀️👨‍💼 بچها من ۲۳ سالمه ۱۶ سالگی با شوهرم دوست شدم خوانواده شوهرم اصلا مایل به مم نبودم و بعد از ۳ سال سختی بهم رسیدیم بعد از نامزدی هم راضی به عقدم نبودن ۱ سال عقد بودم بعد ۳ سال عقد و سختی زیاد حتی تا پای جدایی هم رفتیم ولی بخاطر علاقه شدید برگشتیم بهم من تک فرزندم خواهر ندارم شما خواهرای من باشید برام دعا کنید عروسیم خوب پیش بره زندگیم‌ رنگ ارامش بگیره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

التماس دعا

منم براتون صلوات میفرستم 

کاربری سوممه از سال ۹۲ با نی نی سایت آشنا شدم، کاربری اولم(نیلوفرآبی) رو خودم خواستم تعلیق شه ولی کاربری دومم (کاریزما) رو به دلیل زدن حرف حق تعلیق کردن_من مبتلا به زیباترین بیماری جهان به نام سینستزیا یعنی حس آمیزی هستم، یعنی اعداد،حروف،کلمات و آدما هر کدوم رنگ و طعم و بوی خاص خودشونو دارن مثلا اسم نیلوفر برام سبز رنگ هست با صدای شرشر آب رودخونه عدد ۳ برام زرد رنگ هست و عدد ۷ سبز رنگ   ❤AMIR❤   پسر گلم زودتر به دنیا بیا و مامانی و بابایی رو حسابی خوشحال کن 😍 _ من تو این دنیا خیلی سختی کشیدم میشه برای خوشبختی و عاقبت بخیری یه صلوات بفرستید الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم £ خدایا به امید خودت£ 

بچه ها تو روخدا منو از دعاهای خیرتون بی بهره نذارید مشکلی برام پیش اومده که روح وروانم رو بهم ریخته خیلی داغونم برای آرامش دلم دعا کنید.منم از خدا میخواهم همیشه تنتون سالم باشه،🤲🤲

خواهرم رفتی ویران شد این خانه.... 🖤🖤🖤https://abzarek.ir/service-p/msg/538892

برا خواهرم فاطمه هم دعا کن دست از سر این اقای غ برداره و سرعقل بیاد داره و با این اقا ازدواج نکند خودش و همه رو بدبخت نکنه

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن و شوهرش رضایت بده به بچه دار شدن خواهرم و خداوند به خواهرم یه بچه سالم و صالح بده..صلوات
2706