2733
2739
عنوان

ازدواج با مرد مطلقه بچه دار

5230 بازدید | 157 پست

سلام بچه ها من ۳۲ سالمه مجردم یه مرد ۳۱ ساله با یه دختر ۸ ساله بهم پیشنهاد ازدواج داد و قبول کردم الان صیغه هستم و رابطه هم برقرار کردم و دیگه دختر نیستم اما الان پشیمون شدم چون حس میکنم مادر و خواهرش خیلی دخالت میکنن و باهاش قهر کردم اما کلی اومد التماس کرد که برگردم و کلی حرفای خوب زد و منم کلی شرط گزاشتم قبول کرد حس میکنم عین ادامس بهم‌چسبیده چیکار کنم از طرفی هم میگم خدا رو خوش نمیاد همینجوری ولش کنم چون از زن قبلش شکست خورده و داستانش با زن قبلش خیلی دردناک بوده نمیدونم چکار کنم نظر شما چیه حتی بهش گفتم اگه بخوای بچه ات رو از من بیشتر دوست داشته باشی بهش صدمه میزنم اونم قبول کرده که حرف من باشه و من تربیتش کنم در مورد خانوادش هم حرفای ناجور زدم اما چیزی نگفت علت چیه واقعا سردرگمم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

وا به بچه چکار داری اگه نمیتونی با این مسئلش کنار بیای همین الان تموم کن 

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲    .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم😘   دوستان گرامی همه باهم هوای  آب رو داشته باشیم 
2740

ببخش ولی شما خودت مشکل روحی داری اول پیش روانشناس برو .من خودمم میرم فکرنکن مسخرت میکنم ولی وقتی بامردمطلقه وبچه دارصیغه شدی.بکارتتوازدست دادی.بهش میگی دخترتو ازمن بیشتردوست نداشته باش وبه خانوادش که هنوز رابطه ای نداری فحش میدی همه نشونه یه مشکل روانی ازطرف شماست.

به بچه اش صدمه میزنی؟؟؟؟ 

بالا بری پایین بری دخالت خواهر و مادرش در مورد زندگی اون دختر بچه، دمار از روزگارت درمیاره

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2706