2752
2734
رفته ام هفته ی یازده  هفته های اول بارداری هماتوم داشتن همین جوری شدم دفع شد رفتم سونو ماه پیش ...

انشاالله که چیزی نیست

برو حضوری بگو خونریزی دارم سونو برام انجام بدین من زیاد دیدم اینجوری اومدن سونو هم انجام دادن براشون

و تو خدای آرزوهای محالی….🧒🏻👧🏻
منم میخوام دولتی برم هزینه ازاد نمیتونم .اگه بخوام ۸۰ بدم بیخیال میشم .چون واقعا فشار میاد

خوب برو دولتی چه فرقی میکنه 

فقط دولتی چون سرشون شلوغ تره باید صبرتو زیاد کنی

و تو خدای آرزوهای محالی….🧒🏻👧🏻
رفته ام هفته ی یازده  هفته های اول بارداری هماتوم داشتن همین جوری شدم دفع شد رفتم سونو ماه پیش ...

سلام عزیزم خوبی برو بلوک زایمانی که دکترت قراره سزارینت کنه اونا سونو میکنن و لارم باسه دکترتو مطلع میکنن 

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
خانمها من الان یهو خونریزی افتادم خیلی عذر میخوام یه لخته ازم دفع شد بعدش قطع شد به نظرتون سقط کردم؟

عزیزم بروبیمارستانی ک دکترت هس اونجاسونوت میکنن رسیدگی میکنن من سه بار ب علت خونریزی کارم ب بیمارستان کشیدخودشون سونوم میکردن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام خوبین دوستان من انتقال جنین فرش داشتم تا روز هفتم لکه بینی نداشتم بعد شب هفتم لک کمرنگ قهوه ای دیدم بعد هشتم و نهم خون صورتی می‌دیدم تو سرویس که خودم پاک میکردم بعد روز دهم آمپول دادن زدم از دهم قطع شده کسی مثل من بوده مثبت بشه 🥺🥺

سلام خانما من به امید خدا میخام آی وی اف انجام بدم البته برای تعیین جنسیت پسر.....

این ماه قراره آمپولامو شروع کنم از روز دوم سیکل،

حالا سوالم اینه روز چندم سیکل تخمک کشی انجام میشه؟

وچند روز بعدش انتقال انجام میدن...

ممنون میشم راهنماییم کتید از شهرستان میام... 

عمرمان گذشت تا باورمان شد،آنچه باد برد،عمرِ ما بود‌، نه برگ های پاییزی  
سلام عزیزم خوبی برو بلوک زایمانی که دکترت قراره سزارینت کنه اونا سونو میکنن و لارم باسه دکترتو مطلع ...

سلام عزیزم ممنون زنگ زدم دکترم گفت اگه قطع شده جایی نرو تکون نخور فردا بیا مطب 

میگم میشه بخاطر مصرف انوکسا و آسپرین باشه ؟

عزیزم بروبیمارستانی ک دکترت هس اونجاسونوت میکنن رسیدگی میکنن من سه بار ب علت خونریزی کارم ب بیمارستا ...

داروهم میدن؟

من دقیق نمیدونم تو کدوم بیمارستان ها هست 

فعلا گفت قطع شده نرو اگه خدایی نکرده دوباره اومد زنگ میزنم بهش ببینم کدوم بیمارستان برم

سلام خوبی چرا خودتو اذیت میکنی اخه یکم گریپ میکسچر بهش بده خواب اورم هست  اگه بیداره یه چیزیش ...

سلام زهرا جون ❤️ خوبی؟ انشالله گل پسرت هم خوب باشه

من اصلا نمیتونم آروغ این بچه رو بگیرم.. بمیرم براش همش باید مراقب باشم بالا نیاره ی وقتی.. تمام مدت استرس دارم. چ کنم 

راستی سینه چپمم پر هست اما نوک نداره اصلا 🤧

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706