2737
2739
مرسی ازدلگرگیت خداروشکرخدابراش معجزه کرد. انشاءالله توی مهربونوبقیه دوستای مهربونم بیان خبرمادرشدنشو ...

بله عزیزم کاملآ قبول دارم حرفتو 

میبینی ی نفر با جنین بلاست aمثبت نمیشه یکیم با cبازدار میشه 

قربونت با دعای قشنگت 😘 إلهی آمین 🤲 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربون دلت بشم میدونم خیلی‌ سختی کشیدی.زندگیا پستی بلندیای زیادی داره کاش حاشیه های دیگه ی نداشتیم&nb ...

فدات بشم آره واقعا کاش حاشیه های دیگه ای نداشت. عزیزم انشاءالله خدا واسه توام معجزه میکنه. واقعا هممون خیلی سختی کشیدیم نمیدونم حکمتشوانشاالله عاقبتمون خیرباشه.من اون یکی بیماریم بدترازروماتیسممه ک کمرم شکست پیرشدم. نمیخوام درموردش حتی حرف بزنم اوقات تلخی کنم حالم بدمیشه. بایددربرابرخداتسلیم بودمن خیلی وقتانیازمبرم ب روانکاوداشتم ولی خودم ب خودم کمک کردم روپاشدم. خداروشکربدترسرم نیومدناراحتم ولی بازم شکر

بله عزیزم کاملآ قبول دارم حرفتو  میبینی ی نفر با جنین بلاست aمثبت نمیشه یکیم با cبازدار میشه&n ...

فدات بشم دقیقامن خیلی نی نی سایت دیدم بچه ها فتن باضخامت4طبیعی باردارشدن توام غصه نخوریااصلاااااهممون حق داریم ناراحت بشیم ولی زندگی جریان داره همش ک بچه نیست من خودم عاشق بچه ام رابطم انقدخوبه بابچه هابرادرزاده خواهرزاده هام همه عاشق خونه ماهستن چون باهوشون مثل بچه ها رفتارمیکنم بازی میکنم همسرم خیلی دوسدارن. ولیکن با این وجود دیگه چاره ای نیست ماکارای دیگه هم داریم تواین زندگی فقط بچه نیست ک همه چی هرچقدرم شیرین باارزش باشه من پذیرفتم هرچی بشه

2728
فدات بشم آره واقعا کاش حاشیه های دیگه ای نداشت. عزیزم انشاءالله خدا واسه توام معجزه میکنه. واقعا همم ...

میدونم عزیزم من یادآور اون بیماری نشدم 

إلهی به حق صاحب الزمان ب زودی سوپرایز بشی 

إلهی شکر که قوی هستی 

فدات بشم دقیقامن خیلی نی نی سایت دیدم بچه ها فتن باضخامت4طبیعی باردارشدن توام غصه نخوریااصلاااااهممو ...

إلهی برای توهم همچین معجزه های بشه که ندونی از کجا آمد 

میدونم همه چی بچه نیست سوهرم خیلی‌ خیلی بهم میگه بخدا اذیت میشیم ما سن بالای ۴۵داریم همه مسافرت و تفریحمون خراب میشه ولی من نمیتونم بپذیرم اینقد که اشتیاق بچع دارم 

اینقدر کع تو این انتظار میسوزم باور نمیکنی 

بارها از خدا خواستم که مهر بچه.این عطش در من خاموش کن تا حالا که نشده 

انشاالله دامن همه منتظران سبز بشه 🤲 😘 

سلام عزیزان. دوستانی که بسلامتی فارغ شدن خیلی خیلی مبارکتون باشه ان‌شاءالله زیرسایه صاحب الزمان وپدر ...

سپیدار جان این دکترا فکر می کنند خدا هستن. 

حتما پیش دکتر دیگه ای هم برو . ناامید نباش . توکل به خدا

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۱۱آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، در یک صبح زیبای پاییزی. ساعت ۸ بود داشتم درس می خوندم اصلا سر سوزنی فکر نمی کردم باردار باشم یهویی یادم اومد ۵ روزه عقب افتادم بدون هیچ علامتی.... گفتم بزار حالا یه بی بی چک بزارم ..... و با ناامیدی به سمت داروخانه رفتم یه دونه بی بی چک خریدم و در راه با خودم حرف می زدم که حتما دوباره منفیه مثل همیشه.... رسیدم خونه و..... شوکه شدمممممم. دو تا خط پررنگگگگگگگگگ🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲 خدایا دل همه ی منتظرای را به حق امام رضا جانمان شاد کن. الهی آمین . اول آذر قلب فهمیدم قلب نی نیم تشکیل شده
2738
قربون دلت بشم میدونم خیلی‌ سختی کشیدی.زندگیا پستی بلندیای زیادی داره کاش حاشیه های دیگه ی نداشتیم&nb ...

خدا دلت را شاد کنه عزیزم🤲

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۱۱آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، در یک صبح زیبای پاییزی. ساعت ۸ بود داشتم درس می خوندم اصلا سر سوزنی فکر نمی کردم باردار باشم یهویی یادم اومد ۵ روزه عقب افتادم بدون هیچ علامتی.... گفتم بزار حالا یه بی بی چک بزارم ..... و با ناامیدی به سمت داروخانه رفتم یه دونه بی بی چک خریدم و در راه با خودم حرف می زدم که حتما دوباره منفیه مثل همیشه.... رسیدم خونه و..... شوکه شدمممممم. دو تا خط پررنگگگگگگگگگ🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲 خدایا دل همه ی منتظرای را به حق امام رضا جانمان شاد کن. الهی آمین . اول آذر قلب فهمیدم قلب نی نیم تشکیل شده
فدات بشم دقیقامن خیلی نی نی سایت دیدم بچه ها فتن باضخامت4طبیعی باردارشدن توام غصه نخوریااصلاااااهممو ...

سپیدار جان اصلا به بچه گرفتن از بهزیستی فکر نکردیم با همسرت تا حالا؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
إلهی برای توهم همچین معجزه های بشه که ندونی از کجا آمد  میدونم همه چی بچه نیست سوهرم خیلی‌ خیل ...

بخدا به سن نیس آره علم میگه سن بالافلانه. ولی هزاران نفر میشناسم ک توسن پایین مشکل باروری وحشتناکی دارن ک معجزه بایدکمک کنه اگ روزیمون باشه هیچی جلودارش نیس خدا دلتوشادمیکنه

سپیدار جان این دکترا فکر می کنند خدا هستن.  حتما پیش دکتر دیگه ای هم برو . ناامید نباش . توکل ...

خوبی عزيزم نینی نازت خوبه؟ آره دکترای دیگم میرم ببینم چی میگن.الان میخوام برم ویزیت شم بیمارستان لاله. مرسی ازدلداریت گلم

سپیدار جان اصلا به بچه گرفتن از بهزیستی فکر نکردیم با همسرت تا حالا؟؟

من جنین دارم. ولی مشکلات هست ک نمیشه ازبهزیستی آورد اول اینکه بهزیستی خیلی سخت میگیره ماشرایط مالی متوسطی داریم ولی بهزیستی فک کنم اولویتش ب ثروته صابخونه بودنه.... خیلی دنگ وفنگ داره دوم اینکه اطراف ما آدمایی هستن ک مغزهای زنگ زده آن هزارتا نگاه بدمیکنن من بااین کنارمیام اطرافیان برام مهم نیستن ولیکن ازاین میترسم بچه ک بزرگ شدهی توگوشش بخونن بچه واقعی نیستی وازاین حرفاطفل معصوم ضربه روحی بخوره وگرنه بچه بهزیستی یاپرورشگاه مشکلی ندارم هیچ خوشحالم میشم ک ی بچه صاحب پدرمادرمیشه خداهم آزمون راضی میشه حیف ک شرایطش فراهم نیست وگرنه درنگ نمیکردم

2706