2733
2739
سلام دوستان
امیدوارم شما مثل ما این مشکل رو نداشته باشید
متاسفانه همسایه طبقه پائین ما اصلا ملاحظه نداره و تا هر موقع شب که میشه سر وصدای مهمون و صدای تلویزیونش تا طبقات بالا میاد
و اصلا ادب هم نداره که بشه باهاش حرف زد چند بار ازش محترمانه خواستیم مراعات حال همسایه هاشو بکنه اما انگار نه انگار تازه طلبکار هم هست
طبقه بالایی هم نمیدونم چشه دائم یا بچش داره بالا میدووه یا اینکه وسیله از دستش میوفته و گرومپ و گرومپ
سقف ساختمان ما هم سقف سبک کار شده که متاسفانه صدای عطسه هم به راحتی میره ما هم حیرون موندیم با این همسایه های بی ملاحظه
چیکار کنیم
عزیزم مشکل اپارتمن نشینی دیگه حالا مگی اون با بچه اش چیکار کنه اگه بچش کوچکه
به یک‏جایی از زندگی که رسیدی، می فهمی بزرگ‌ترین مصیبت برای یک انسان اینه که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته‌باشه نه شعور لازم برای خاموش ماندن.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

وای نگو که گریه ام می گیرهو همسایه ی ما پارکینگ نداره. اون وقت ماشینش رو جای ماشین ما می ذاره.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اون روزی دعوام شد!!!!!!!!!!!!!!!! دعوای بد!!!!!!!!!!!

هزار بار مودبانه گفتم تو گوشش نمی ره. مرتیکه قصابه! فکر میکنه منم حیووونم.

چکار می شه کرد. فقط دعا می کنم زودتر موعد قراردادشونتموم بشه و برن بیرون از ساختمون ما
2728
چرا داریم. مدیرمون اومد بیرون که از من دفاع کنه....مرتیکه زد تو صورت مدیرمون و گفت توب اید از من دفاع کنی. من بچه کوچیک دارم نمی تونم تو کوچه زن و بچه ام رو پیاده کنم. باید حتما بیام تو پارکینگ!

استدلال رو می بینی تو رو خدا
متاسفانه ما وقتی این خونه رو میخریدیم نو ساز بود و اصلا هم نمیدونستیم که ممکنه به این راحتی سرو صدا منتقل بشه و از شانس بدمون هم همسایه های بی ملاحظه ای گیرمون اومده که اصلا درک و فهم زندگی آپارتمانی رو ندارن
من وهمسرم هم هر دو کارمندیم و تا دیر وقت سر کاریم و واقعا نمیشه اینجوری کنار اومد
چند بار به همسرم گفتم شاید با شکایت بشه کاری کرد اما میگه بدتر میشه
فکر کنم اخرش باید خونه رو اجاره بدیم و خودمون بریم جای دیگه که اگر اونجام اینجوری نباشه
شما دوستان اگر همچین مشکلی داشتین یا دارین خواهش میکنم اگر راه حلی پیدا کردین به من هم بگین شاید بشه
کاری کرد
2738
بچه های همسایه ما هم دیروقت که از مهمونی میان و صبح زود که میرن مدرسه کل طبقات رو تند تند از پله بالا و پایین میرن و برق هارو هم هی روشن میذارن وانگار نه انگار.... کفشاشونم همیشه جلوی در خونشون ولو
http://www.mystore.blogsky.com/

http://www.mystore.blogsky.com/
متاسفانه هیچ راه حلی وجود نداره چون ما فرهنگش رو نداریم
به یک‏جایی از زندگی که رسیدی، می فهمی بزرگ‌ترین مصیبت برای یک انسان اینه که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته‌باشه نه شعور لازم برای خاموش ماندن.
همسایه بالایی ما همیشه 12 شب به بعد جارو برقی میکشه.من که ازش نمی گذرم.تازه دوتابچه داره که کلا شبا بیدارن وروزا میخوابن.از این ور خونه میدون اون ور از اون ور می دون این ور.یه بار که اعتراض کردیم گفت سیستم ما اینجوریه.روزا همه مون میخوابیم!
تقصیر این خونه سازها هم هست.اخه این چه سقفای نازکیه که می سازن؟
بی سر و سامان توام یا حسین
خوش به حالتون قو جون
ما هم ساختمانمون 4 طبقه هست و ده نفرساکنیم هر طبقه هم یه واحد
ولی نمیدونم مردم چرا اینقدر خودخواهن این همسایه پائینی هم فکر کرده صاحب و خان کل ساختمانه تازه دوچرخه
بچش هم همش تو پارکینگ ماست که اصلا نمیتونیم راحت پارک کنیم
2706