2737
2739
عنوان

احساس می کنم دارم پیر می شم

3218 بازدید | 29 پست
دلم گرفته، من 30 ساله ام و به نظر خودم به اون چیزایی که در زندگی می خواستم نرسیدم. مدتیه خیلی غصه دارم. اصلاً به زندگی ام نمی رسم. چی کار کنم؟
منم مثل توام ای وای
زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مثلا چی میخواستی توی زندگی که بهش نرسیدی؟ نباید اینطوری فکر کنیم که حتما باید توی زندگی کار خیلی بزرگی بکنیم وگرنه ارزشی نداریم. به این فکر کن که وجود تو در زندگی بعضیها چقدر به اونا امید و دلگرمی داده و میده... به نظرت همین کافی نیست؟
گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
من 30 ساله ام. اصلاً از وقتی 30 ساله شدم حالم بدددد شده. یعنی من کلاً آدم شادی نیستما. پارسال کلی تلاش کردم برای دکتری، ولی مرحله دومش رو قبول نشدم. کلی تو ذوقم خورد. بعدم این که شوهرم خیلی سرش شلوغه. ما اصلاً با هم نیستیم. ولی خیلی هم مشکلات داره. همه ناراحتی و خستگیش رو میاره برای من
2740
ای بابا واسه چی اینطور فکر می کنید دخترا؟
من 38 سالمه اصلا هم احس پیری نمی کنم.
البته احساس 14 سالگی هم ندارم.
تازه وقتی کلاس زبان میرفتم (پارسال) وقتی تو کلاس گفتم: "وقتی جوون بودم..." همه همکلاسی هام (که ازم کوچیکترم بودن) گیر دادن که چرا می گی بودم
عزیزم تو خارج از ایران طرف تو 60 سالگی عاشق می شه اونوقت شما تو 30 سالگی... اصلا از ان حرفا نزنید که خیلی هم جوونید
خدایا ممنون که مرا زن آفریدی و مادرم کردی تا لذت عشق واقعی را بچشم
وای من اصلاً درک نمی کنم که چطور می تونم خوش حال باشم. از خودم خیلی توقع دارم شاید. شوهرم می گه که خیلی بلندپروازی کردی و حالا باعث شده که به بعضی از آرزوهات نرسی و دیگه از هیچ چیز راضی نباشی
2706