2737
2734
عنوان

دخترم فعل هارو اشتباه میگه

| مشاهده متن کامل بحث + 402 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مث منه   

منم بچگیام وقتی یه مامانم میگفتم غذا نمیخورم منظورم برعکسش بوده  و وقتی میگفتم میخورم یعنی نمی‌خورم   

الان درست شده 😂😐

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 

تو انقد گفتی این چیزو میخای...اینو میگیری....اینم مثل تو داره حرف میزنه....سعی کن با همسرت شمرده صحبت کنی و افعال رو به بازی به بچه یاد بدین

هرچه دلم خواست ن آن میشود...هرچه خداخواست همان میشود...
2742

اصلا به حرف مامان های سایت گوش نده...دخترت یه کوچولو تاخیر داره از اوتیسم نترس من تمام این راهایی که رفتی و رفتم و بهم گفتن چیزی نیس ولی فهمیدم یه خبرایی هست...حس مادر دروغ نمیگه به حرف اینایی که میگن حساس شدی گوش نده

2740
چشم، یکم نگران بودم چون دیر به حرف اومد حساس شدم

نگران نباش روند طبیعی جمله سازی رو داره طی میکنه،تنها کاری که میکنی این باشه که زیاد باهاش بازی گفتگویی مثل تلفنی بکن،شب ها حتما بهش قصه بگو،و موقعی که چیزی رو میخواد اشارشو ترجمه نکن،با گفتگو ازش بخواه تا منظورسو برسونه،بازی بل فلش کارت حیوانات هم انجام بده خیلی دوست دارن،مثلا نگو این گاوه،کلن در مورد رنگش،صداش،غذا و راه رفتنش میتونی باهاش صحبت و بازی کنی...خیلی زودتر دایره لغاتش بیشتر میشه