2733
2734
سلام روزای اخر بارداری هستم زیر نافم خیلی می خاره گریم می گیره برای شما هم اینطوری هست چیکار می کنید احساس می کنم ترک های زیر نافم یکم ورم داره ترکها

خدا جون بابت تمام نعمتات شکرت خیلی دوست دارم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من داشتم خیلی هم شکمم ترک خورد با وجوده کلی کرم موستلا که زدم اما بی فایده بود فقط با روغن زیتون چربش کن زیادم نخارون زخم میشه چون پوست نازک شده
خداوندم: دستهای مهربانت را همیشه روی شانه ام احساس میکنم به خاطر همه با من بودنت، مهربانیت،سپاسگذارم
2728
عزیزم منم هفته دیگه زایمانمه
منم ترک دور ناف دارم ولی یکم میخاره
منم یکم روغن زیتون میزنم
خدای خوبم یه پسره سالم و خوشگل دادی شکرت، یه دختره سالم و خوشگل هم ازت میخام، همه با هم با همسری با سلامت و طول عمر شاد زندگی کنیم، بگین امین دوستای خوبم، حاجت روا باشین
2740
نترس عزیزم. طبیعیه. تغییر حالت نی نی تو شکمت باعث میشه فشار بیشتری به پایین شکمت بیاد و پوست اون قسمت کشیده تر بشه. سعی کن همیشه چرب نگهش داری. روغن زیتون خیلی خوب جواب میده. من خودم زیاد حموم میکردم.
لی لی سخته اما شیرینه تو اگه بدونی چه بلاهایی سرم از اولش اومده الان این خوبه اما راضیم چون 3 سال دوندگی کردم تا خدا این فرشترو بهم داد چند روز دیگه وقت زایمانم هست دعام کنید

خدا جون بابت تمام نعمتات شکرت خیلی دوست دارم
انشاالله لحظه به دنیا امدن نی نی همه این دردا تمام میشه و برات فقط شیرینیش میمونه
خداوندم: دستهای مهربانت را همیشه روی شانه ام احساس میکنم به خاطر همه با من بودنت، مهربانیت،سپاسگذارم
2706