2737
2734
اینکه زیادی حساسه روم اذیتم میکنــــــــــــــــــــــــهـ اما نه زیاد اینکه وقتی عصبی میشــــــــــمـ میخنده و سفت بغلم میکنه رم خیلی دوست دارمممممممم
کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
اینکه بهم خیلی اهمیت میده روخیلی دوست دارم.اینکه خیلی غیرتیه عذابم میده
به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین
من ااز اروم بودنش هم رنج میبرم هم خوسحالم چون وقت دعوا و اینا خیال ارومه اما از اوتطرفم خیلی ماسته میخوایم بریم بیرون یه ساعت طول میکشه بیاد
خدایا من به وعده های تو ایمان دارم و مطمنم روزی فزرندی هم به من میدی من 4 ساله انتظاز کشیدم تو خودت گفتی ان مع العسر یسرا.منتظر آسونیم دیگه طاقت سختی ندارم
خودمم از ناشکر بودنش تو همه زمینه ها زجر میکشم هیچ وقت از هیچی لذت نمیبره هههههههههههه اخلاق خوبشم اینه که خیلی بفکر منو دخترمه
وقتی خوشبختی که وجودت آرامش بخش دیگران باشه...
2740
شوهر من تیرماهیه و دم دمی مزاج یه وقتایی اینقدر خوبه که میگم شوهرم بهترین مرد روی زمینه یه وقتایی اینقدر بده که میگم جدا شم راحت شم
وقتی خوشبختی که وجودت آرامش بخش دیگران باشه...
2706