2733
2739
عنوان

کیا سریال یادآوری رو میبینن؟؟؟

825 بازدید | 38 پست
بنظرتون آخرش چی میشه؟ علی دوباره میمیره؟ شیوا پیدا میشه؟ من خیلی دوست دارم سریالشو
نفس کشیدن سخته ... تو رو ندیدن سخته .... تو پیچ و تاب عاشقی .... به تو رسیدن سخته .... منو به غمام سپردی ، همه آرزومو بردی ، همه جا اسمتو بردم ، یبار اسممو نبردی ، واسه یه شب زمستون ، همه هیزومو سوزوندی ، واسه یه پنجره کور .... تویه خونمون نموندی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
فکر نکنم بمیره اما اخرش باید هیجانی باشه
اون پسر بچه به خواهر شیوا گفت دیگه خواهرتو نمیبینی شاید خبر داره و شیوارو اون دنیا دیده
اون دختر عکاسه هم به نظرم میکشنش
الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻
2740
وای خیلی جالبه این سریاللل

علی چرا دیگه بمیره مگه دادگاهیش میکننن باز؟؟
آدمها برای هم سنگ تمام میگذارند اما نه در وقتی که در میانشان هستی نه.... آنجا که در میان خاک خابیدی، سنگ تمام را میگذارند و میروند....
بچه ها من کم و بیش دیدم...دختر عکاسه از کجا پیداش شد و کیه؟؟
آدمها برای هم سنگ تمام میگذارند اما نه در وقتی که در میانشان هستی نه.... آنجا که در میان خاک خابیدی، سنگ تمام را میگذارند و میروند....
پدرش نیست برادرشه
نفس کشیدن سخته ... تو رو ندیدن سخته .... تو پیچ و تاب عاشقی .... به تو رسیدن سخته .... منو به غمام سپردی ، همه آرزومو بردی ، همه جا اسمتو بردم ، یبار اسممو نبردی ، واسه یه شب زمستون ، همه هیزومو سوزوندی ، واسه یه پنجره کور .... تویه خونمون نموندی
2706