2737
2739
سلام می دونم که با همون اقدام اول خیلی کمه احتمالش باردار بشی... تازه اگه شدیم ممکنه زودتر زایمان کنی و اون ماه نشه.... ولی من خیلی واسم مهمه نینیم متولد چه ماهی باشه.. کلی با خودم کلنجار رفتم فقط این ماهها را دوست دارم... فروردین - اردیبهشت - مرداد - شهریور تو رو خداااا یکی منو شدید دعوااا کنه.... شاید اینم یه نوع نا شکریه... لطفا بهمم نخندید.. خوب درگیرم ...ذهنمو سخت مشغول کرده....
خدایا شکرت
نه عزیزم منم مجردم ولی همیشه دوست دارم بچه ام آبان ماهی باشه فکر نکنم به دلیل ناشکریت باشه .. یه جور دوست داشتن اگه شد خدارو شکر کن اگرم نشد که باز خدا رو شکر کن
عشق فقط یک کلام ،،،، مهدی (ع) .... می شه برای حل مشکلم فقط یه صلوات بفرستی ! خیلی محتاج دعاتونم ...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738
اصلا چیز بدی نیست.من دوست دارم بچم آبان دنیا بیاد و برعکس تو اصلا تابستونو دوست ندارم.اگه آبانم نشد اسفند فروردین یا اردیبهشتی باشه .راستی *فارفالا* جان تو چرا آبانو دوست داری؟
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ
2706