2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

فک نمییییکنممممااا ولی من خودم اقدام اولم بود . 48 ساعت بعدش حالت پری داشتم ... حس میکردم همش دارم پری میشم . درد نداشتم ولی انگار رحمم یه جوری بود ... دقیقا مثه قبل پری ... به هر کی میگفتم میپفت توهمه .. دیگه الله اعلم
Lilypie Maternity tickers
2742
من فرداش رو یادم نیست ولی مطمینم بعد یک هفته صبح ها حالم بد بود
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.
2740
نمی دونستم حامله ام فکر می کردم شام سنگینم کرده معده ام اذیته
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.
من ازفرداش دردرحم داشتم
اونایی که نی نی میخان: **ربّ لا تذرنی فردا و أنت خیر الوارثین‏ و اجعل لی من لدنک ولیّا یرثنی فی حیاتی و یستغفر لی بعد وفاتی، و اجعله لی خلفا سویّا و لا تجعل للشّیطان فیه شرکا و لا نصیبا، اللّهمّ إنّی استغفرک و أتوب إلیک إنّک أنت الغفور الرحیم**
بله من تقریباازسه روز بعدش داشتم بعضی از علایم رو ولیاصلا فک نمیکردم از بارداری باشه چون خیلی منتظر بودمو بردار نمیشدم اهمیت نمیدادم ولی درست بود و باردار بودم من که عاشق چای بودم حالم ازش بهم میخورد و چیزای دیگه الان یادم نیست دخترم الان 4 ساله شده
اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر بحق سیده زینب سلام الله علیها
چه چیزا به حق چیزای نشنیده و ندیده... امکان نداره عزیزم. حتما زیادی نزدیکی بهت حال داده و لذت بردی و خسته شدی گرسنت شده و معده خالی هم ویار همه چی داره
نبض زندگی ما آیلین جونم.
2706