2733
2734

چون واقعا دست خودم نیست براشون ناراحت میشم و غصه میخورم وقتی میخونم براشون دعا میکنم و صلوات میفرستم بعد که میفهمم دروغ گفتن واقعا ناراحت میشم چرا آخه این کارو میکنن من که حلال نمیکنم الکی با روحیه آدم بازی میکنن چه معنی داره آخه یه کاری میکنن آدم دیگه حرف هیچکسو باور نکنه 

میشه برای حاجت دلم یه صلوات بفرستید شاید به خاطر دل پاک شما خدا حاجت منو هم داد   

منم هیچوقت حلال نمیکنم 

دختر بور چشم  آبی......اینجارو جدی نگیر تصور کن ساعت میشینی درد دل میکنی و مشاوره میگیری بعد احتمال داره کاربری که مشاوره میده ۱۱،۱۲ ساله باشه 😐😒هرشخصیتی میتونه پشت گوشی باشه حتی داعشی ، وقتی کسی بهت مشاوره میده حواست باشه زود جو نگیری عمل کنی قبلش بشین خوب فکر کن بعضی اینجا انگار بنزیین تو دستشونه منتظرن شعله اتیش رو بیشتر کنن فقط تشویقت میکنن اره خوب کردی بجای اینکه آرومت کنن و بگن این مشکلات برا هرکسی وجود داره مهم اینه چطور باهاش برخورد کنی ، حواست باشه با مشاوره غلط قربانی عقده ها، مشکلات روحی ، کینه ها ، و بیماری ذهنی دیگران نشی ، دنیای مجازی نمیتونه جای خوبی برای مشاوره باشه به ریسکش نمیهرزه. به این موردم اشاره کنم اینجا هرکس با هر دین و مذهب یا آدم بی دین و خدا هم هست پس حواست باشه هرکس هر حرفی زد زود باور نکن و اعتقاد خودت رو زیر سوال نبر 

منم اولا اینجور بودم 

الان ناراحت میشم و براشون صلوات میفرستم ولی ذهنم رو زیاد درگیر نمیکنم یعنی فرض رو بر دروغ بودن میذارم اینجوری راحترم 

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

وقتی تاپیکایی مث پخت ماکارونی تو پلوپز و میزان پخت گوشت کرگدن و مادر شوهرم بهم گفت عنتر خانوم بیشترین بازدید و میگیرن خب کاربر میاد همینا رو تاپیک میزنه

خودمون باعث میشیم 

منطق هایی که هیچ منطقی پشت آنها نیست...                   اسکاچ سایت هستم❤
چجوری میفهمی دروغ؟من باور میکنم دلم میسوزه راهکار هم میدم خیلی جدی😄

گاهی بقیه میان اسکرین دروغاشونو میزارن و میبینم راست میگن طرف واقعا دروغگو گاهی هم خودم یه نگاه به تاپیکای قبلشون میندازم میبینم دروغ گفتن مثلا میگن شوهرم انقدر زدم به حال مرگ افتادم بعد میبینم تاپیک قبلش نوشته مجردم چکار کنم بختم باز بشه

میشه برای حاجت دلم یه صلوات بفرستید شاید به خاطر دل پاک شما خدا حاجت منو هم داد   

واقعا انرژی منفی میدن که چی؟ وقتمون رو از سر راه آوردیم؟💔 این تاپیکای دروغی که از بدبختیشون میزنن اولش سرگرمیه براشون ولی در دراز مدت اثر منفی روی روان جامعه داره. چرا؟ چون همین خانمای اینجا بعد از یه مدت گشتن تو سایت طرز فکرشون ناخودآگاه به این سمت کشیده میشه که" چه دنیای بی رحمیه، چقدر وضع جامعه خرابه، به هیچ کس دیگه نمیشه اعتماد کرد، چقدر همه چی بده و ..." این روان داغون،استرس، حال بد، و انرژی منفی که میگیرن رو به بچه هاشون،همسراشون،خانوادشون، تو فضاهای مجازی و به آدم های دیگه،و اونا به به آدم های دیگه و همینحور الی آخر انتقال میدن و به همین سادگی و دقیقا همینجوریه که یه جامعه ی ناراحت و عصبی و نامهربون باهم رو داریم. به این میگن butterfly effect یا اثر پروانه ای. یعنی همونطور که بال زدن یک پروانه هزاران کیلومتر اون طرف تر موجب ایجاد طوفان میشه، همین چیزای خیلی خیلی کوچیک هم اثرات فوق العاده مهیبی رو بدون شک خواهد گذاشت.

اخبار های شبکه هایی مثل بی بی سی یا کلا شبکه های خارجی رو دیدید همش اخبار رو هزاربرابر بدتر نشون میدن؟ چرا؟ چون رو روان مردم ایرات تاثیر بد بذارن. چون اثرات فوق العادههه وحشتناکی داره. به این میگن جنگ نرم.

حالا همین جنگ نرم رو به همین راحتی ما داریم در درون خود کشورمون ایجاد می کنیم.

اصلا به این چیزها فکر می کنن؟ نه. چون آدم های سطحی نگری هستند که فقط جلوی پاشون رو می بینند و میگن خب کاری ندارم چیکار کنم؟ بیام یه تاپیک سرکاری بزنم ملتو بذارم سرکار هر هر بشینم به ریششون و به نگرانیاشون و حس انسان دوستیشون بخندم☺

باران می بارید، کودکی گفت خدایا گریه نکن، درست میشه..:) میشه لطفا برای اینکه زودی به حاجتام برسم دعا کنید یا یه صلوات بفرستید:)💞 لطفا اول بفرست بعد بقیه امضانو بخون😙 من عاشق اینم که شبا تو تهران راه برم، عاشق اینم که تا دیروقت از بام تهران شهر رو نگاه کنم، و عاشق اینم که با دوستام تهران رو بگردم، اما بخاطر موجوداتی به نام مرد ها نمی تونم. مادر عزیز، ازت خواهش می کنم جوری پسرتو تربیت کن که اگر هزارتا دخترم تو اجتماع و کنارش بودن، حتی اگر همشون لخت بودن، حتی اگر هیچ کدومشون با خانوادشون نبودن، بهش تیکه نندازه، نگاه بد بهش نندازه، و کاری به کارش نداشته باشه. به امید روزی که دخترا هر ساعت و هروقت که خواستن، تنها یا با هرکس که خواستن، هرکجا و هر مکانی که خواستن، بدون نگرانی بتونن برن✌//این خیلی خوبه که داریم یاد می گیریم کسی رو قضاوت نکنیم، اما کاش یاد بگیریم برای جا انداختن این فرهنگ، این رو جانندازیم که آدمای با دین و ایمون بد یا خرابن. زیاد می شنویم که یه آدم در ظاهر بد داریم با باطن خوب، و یه آدم چادری و با دین و ایمون داریم که زیر اون چادر هزارتا کثافت کاری می کنه،پس قضاوت نکنید. این جور متن ها از بیخ و بن غلطه. لطفا برای جا انداختن قضاوت نکردن ، مسلمون ها و آدمای با دین و ایمان رو زیر سوال نبرید❌❌ ///این روزا همه می نالن که مردم بی وفان، مردم دروغگوعن، مردم خیانت کارن، خوبی رو با بدی جواب میدن، از پشت خنجر میزنن و... ولی یه لحظه، فقط یه لحظه مکث کن. اگر همهه ی آدما از همهه ی آدما می نالن، اگر همه زخم خورده هستن، پس اونی که زخم میزنه کیه؟ پس اون آدم بده و بی وفاعه کیه؟ جز اینه که منو تو عیم؟:) از عمد یا غیر عمد، چه یادمون باشه چه نباشه،چه متوجهش باشیم چه نباشیم، ما هم هرروز داریم به این آدما زخم می زنیم. تو نمی تونی آدما رو تغییر بدی، ولی خودتو چرا. پس از همین لحظه حواست خیلی به خودت باشه، از این لحظه هروقت خواستی ماجرای یه آدمی که بهت بدی کرده رو بگی، یادت باشه که یه نفرم یه جای دیگه داره از ماجرای بدی که تو در حقش کردی میگه..///و در نهایت یه جمله از خانم فاطمه صفاری که عاشقشم  -رفیق تصمیم گرفته ام در خانه ام را به روی ابلهان ببندم. + مشکلی نیست، اما آن وقت خودت چطور وارد می شوی؟
گاهی بقیه میان اسکرین دروغاشونو میزارن و میبینم راست میگن طرف واقعا دروغگو گاهی هم خودم یه نگاه به ت ...

خدا ورشون داره مردم آزاری آخر عاقبت نداره عزیزم،یه جا روزگار مچشونو میگیره نفهمیدن از کجا خوردن

2740