2733
2739
سلام ، دوستانی که دانشجوی روانشناسی هستید ، یه کمک میخوام ازتون . میشه از بین این کتابا بگید کدوماش آسونتره و راحتتر پاس میشه . آخه من یه بچه ی کوچیک دارم و نمیزاره درس بخونم ، میخوام این ترمای اول درسای آسونترو پاس کنم ، قبلأ از راهنمایی هاتون ممنونم. روانشناسی رشد ، آمار استنباطی ، روانشناسی اجتماعی ، روانشناسی فیزیولوژیک. ، متون روانشناسی به زبان خارجه ، روانشناسی احساس و ادراک. ، آسیب شناسی اجتماعی. ، روانشناسی مدیریت . درسای پیش نیازشون پاس شده. خانومای گل میشه به این سوالمم جوااب بدین ... از بین این درسا کدوما آسونتره، برای دوستم میخوام . فلسفه و آموزش ، فلسفه اخلاق ، اختلالات یادگیری ، انگیزش و هیجان ، روشها و فنون تدریس ، تاریخچه و مکاتب روانشناسی ، علم النفس ، روانشناسی شخصیت مرسی
عزیزم همشون سطحش بالاست وهر استاد کاری میخواد به اضافه درس انجام بدی ولی نظر من اینه رشد چون با سن کودک خودت مرتبطه برات جذابه و با انگیزه ی بیشتر میخونیش روانشناسی اجتماعی -آسیب شناسی اجتماعی-روانشناسی احساس و ادراک متون روانشناسی به زبان خارجه ، دوستت:فلسفه و آموزش
من در جهان یک دوست داشته ام و آن خودم بوده ام ! ناپلئون
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728