2737
2734
سلام دوستان دخترم پنج ماهو ده روزشه از سه ماهگی بی هیچ دلیلی دیگه شیرمو تو بیداری نخورد دکترش تا الان فرصت داد ولی خوف نشد امروز دیگه گفت باید شیر خسک بدی گفتم چقد گفت سیر بشه من هیچ تجربه ای ندارم میشه بگین چند سی سی و هر چند ساعت شیر میدین پیشاپیش سپاس
تو را من چشم در راهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
عزیزم نسبت ب وزنش حساب کن من دخترم 4ماهشه 4800وزنش دکتر گفت 4800رو در 150ضرب کن میشه 720در 24 ساعت باید بخوره من در 24ساعت 8بار 90 سی سی مبدم
خدا حونم خداجونم شکرت بابت اینکه یه پدر مادر خوب و دلسوز دارم شکرت واس اینکه بهترین خواهر دنیارو دادم واس اینکه یه همسر بی نظیر دارم و از همه مهم تر یه فرشته مهربون بما هدیه دادی مرسی بابت هرچی ک دادی و ندادی خدایا دل همه رو شاد کن دامن همه منتظر هارو سبز کن آمین
عزیزم چرا واسش نمیدوشی
خدا حونم خداجونم شکرت بابت اینکه یه پدر مادر خوب و دلسوز دارم شکرت واس اینکه بهترین خواهر دنیارو دادم واس اینکه یه همسر بی نظیر دارم و از همه مهم تر یه فرشته مهربون بما هدیه دادی مرسی بابت هرچی ک دادی و ندادی خدایا دل همه رو شاد کن دامن همه منتظر هارو سبز کن آمین
2738
ماما نهای محترمی که تمایل دارند شیرخارجی آپتامیل خارجی 1و2و3 و نان خارجی به بچه هاشون بدهند.شیر ارجینال آپتامیل و نان موجود می باشد. تلفن تماس و تلگ رام :09190212993
فروش انواع شیر و سرلاکهای خارجی ، تهیه شده از داروخانه های کشورهای عربی کانال نی نی فود در تلگ رام و اینستا : ninifod@
فرصت رو از دست ندهید منحنی رشد کودک (تغذیه تکمیلی)» را در بازار اندروید ببین: http://cafebazaar.ir/app/?id=com.saba.alireza.chartapp&ref=share این منحنی رو از بازار دانلود کنید تا هر ماه از روند رشد فرزند خودتون به طور دقیق مطلع شوید