2733
2739
عنوان

مامان امیر محمد ، بیا ....

2528 بازدید | 933 پست
الان عکسیو که گفتم می ذارم اینجا
راستی اطلاعات آتلیه آوا رو هم بذار واسم
خواستم به اون دوست عزیزی که با مازراتی مشکی پا شده رفته احیا که حاجت بگیره عرض کنم ، عزیزم شما الان سوار حاجت منی ... [smiley]s/sm80.gif[/smiley]
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ای جانم با اون عکس کاربریت که عاششقشم المیرا
خواستم به اون دوست عزیزی که با مازراتی مشکی پا شده رفته احیا که حاجت بگیره عرض کنم ، عزیزم شما الان سوار حاجت منی ... [smiley]s/sm80.gif[/smiley]
2742
الان نمونه عکس هارو می ذارم
چه اطلاعاتی میخوای؟قبلا تبلیغاتش این بغلا بود چندروزه ناپدید شده اسمشو تو گوگل سرچ کن میاد.
یاد سهراب بخیر آن که تا لحظه ی خاموشی گفت: تو مرا یادکنی یا نکنی من به یادت هستم آرزویم همه سرسبزی توست.
2740
با تم بره ناقلا هم داشت عین عکس کاربری خودت با زمینه مشکی
2706