2733
2739
عنوان

nt 2.8 خیلی بالاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

39703 بازدید | 252 پست
امروز رفتم نسل امید هنوز جواب نگرفتم اما ان تی 2.8 بود البته دکتر گغت همه چی خوبه
بلاخره منم بزرگ شدم منم مامان شدم مامانه یه پسمل خوشمل......آرسام جونم 19 خرداد 93 اومد تو بغلم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738
خدا نگه داره واست عزیزم
منظورم این بود که مثلا امینو نفرستادنت
بلاخره منم بزرگ شدم منم مامان شدم مامانه یه پسمل خوشمل......آرسام جونم 19 خرداد 93 اومد تو بغلم
الی جون

ان تی من 2 بود دکتر گفت روی حداکثر نرمالی!

منم استرس دارم
میخوام به دکترم بگم واسم سونو انومالی و از کواد بنویسه
و سونو سه بعدی

خوب چه کنم باید یه جوری استرسمو کم کنم انقدرررررررررررررر تاپیکهای سونو ان تی و امنیوسنتز زیر و رو کردم تو این چند روز که افسرده شدم ولی اکثرا میگن استرست بی مورده
انسانم ارزوست...
بابا 2 که خوبه من 2.8

همون جا بهت چیزی نگفتن؟ به من گفتن خوبه همه چی اما چون شنیده بودم حداکثرش 2هست استرس گرفتم
اگز دکترم بگه خوبه نگرانیم حل میشه چون بهش اعتماد دارم اما میترسم وقتی میخوام جوابو بگیرم بهم بگن مشکل دارم
2706