2737
2739
عنوان

کراتینه مو

214 بازدید | 9 پست
سلام خانوما تابحال کسی کراتینه کرده موهاشو اصن چی هست موهام نازکه بعد زایمانمم رسما کچل شدم خواستم کمی به خودم برسم کسی میتونه راهنمایی کنه
همیشه معجزه میشود اگر درست نگاه کنیم
کراتینه کردن موروصاف میکنه اینجوری که بیشترکچل بودن به چشم میاد.فرکنین بهتره
هیــــــــــــــــــــــــس !!!یواشتر از عشقتون بگید !!!شاید کسی تنها باشه !!! اینقدر این باهم بودنتونو به رخ نکشید... قدرش را بدانید... دستانش را ببوسید... ساعتها نگاهش کنید... از دستش ندهید... برایش وقت بگذارید... از کنارش بودن 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
کراتینه بیشتر باعث ریزش میشه. من موهام خیلیییییییی پره حجمش. چهار سال پیش کراتینه کردم همه میگفتن ریزش میاره. دقت کردم زیاد میریخت ولی خدا رو شکر اصلا معلوم نمیشه واسه من اتفاقا منم اومده بودم در مورد کراتین سوال بپرسم.. کسی خودش مواد رو خریده؟ توو خونه میشه انجام داد؟ من فقط واسه جلو موهام میخوام. مارک خوب و قیمت پلیز؟
دریای بزرگ دور *** یا گودال کوچک آب *** فرقی نمیکند *** زلال که باشی ، آسمان در توست ...
واسه تقویت و پر پشتی از طب سنتی استفاده کنید :دی روغن نارگیل اصل بزنید به موهاتون خیلی بهتر از این مواداست. من موهام شدیدا دمیج شده واسه همین میحوام کراتینه کنم. اگه کم پشته فقط درمان با روغن و این چیزا که خطر نداره رو انجام بدید
دریای بزرگ دور *** یا گودال کوچک آب *** فرقی نمیکند *** زلال که باشی ، آسمان در توست ...
2738
فلور جون سبوس گندم و اینجور چیزا هم میگن خوبه واسه تقویت و رشد مو. من در مورد موی آسیب دیده تجربه ام زیاده ولی کم پشتی نه :دی برید یه عطاری معتبر خیلی وقتا ماسکا و چیزایی که پیشنهاد میکنن خیلی بهتر از گرون ترین سرم ها و محصولات شیمیاییه.