2737
2739
سلاک...کدوماتون تو بارداری معدتون ترش میکرد...؟قبل از اینکه بفهمید باردارید هم معدتون ترش کرد.... در ضمن جس نی نی هاتون چیه...میخوام ببینم درسته که میگن معده ترش یعنی بدن اسیدی و نی نی دختر میشه...|؟ممنون از جواب دهی تون...من برا خودم نمیخوام...برای خواهرم میخوام...
منتظر معجزه ای دوباره ات خدا....التماس دعا
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
من اولش یه مدت داشتم ولی بعدش خوب شد.همون هفته های اول.البته خودم نمیدونستم که باردارم.بعد دوباتره تو ماه 4 شروع شد. عرق نعنا و زنیون عالیه.
خداجون مرسی که خوشبختیمون کامل شد. برای سالم به دنیا اومدن دخملم برام دعا کنید. مرسی. 
2738
من معدم خیلللللللللللی ترش میکرد واقعا حالم بد بود چون ویار بدی هم داشتم نی نیم دختر بود و البته سرش هم پر مو ولی مژه و ابرو نداشت الان که 6 ماهسگشه در آورده
روز 1393/2/18 ساعت 9:37 صبح یه فرشته کوچولو به خدا گفت اجازه میدید برم پیش مامانم آخه خیلی وقته منتظرمه. و این طوری خدا بزرگترین نعمتش را به من و همسر عزیزم هدیه کرد و ثمره عشقمون (دختر نازمون) پا به دنیا گذاشت. الهی شکرت. خدایا نگهدار خوشبختی خانواده کوچیکمون باش.
من ترش کردن را تا اخر داشتم و الان هم تقریبا دارم ولی استفاده از آدامس نعنایی خیلی تو بهتر شدن کمک میکنه
روز 1393/2/18 ساعت 9:37 صبح یه فرشته کوچولو به خدا گفت اجازه میدید برم پیش مامانم آخه خیلی وقته منتظرمه. و این طوری خدا بزرگترین نعمتش را به من و همسر عزیزم هدیه کرد و ثمره عشقمون (دختر نازمون) پا به دنیا گذاشت. الهی شکرت. خدایا نگهدار خوشبختی خانواده کوچیکمون باش.
من هم خودم هم خاله و دختر خاله ام با هم باردار بودیم.همممون هم این مشکلو داشتیم.بچه هامون هم همه پر مو بودن. بهراد که مو بود دست و پا درآورده بود
خداجون مرسی که خوشبختیمون کامل شد. برای سالم به دنیا اومدن دخملم برام دعا کنید. مرسی. 
2706