2752
2739
عنوان

آزاد کردن یاکریم ، قمری

857 بازدید | 37 پست

سلام دوستان من یک یاکریم سه ماه پیش پیدا کردم و ازش مراقبت کردم تا بزرگ شد چون همه ی پر هاش خراب بود و شکسته شکسته بود باید منتظر میموندم دونه دونه پرهاش خودش بیافته و جدید دربیاره که بتونه پرواز کردنو یاد بگیره حالا میخوام ازادش کنم ولی اصلا دلشو ندارم چون احساس میکنم بهم وابسته شده هرجا میرم سریع پرواز میکنه میاد روی سرم و هرجا که میشینم میاد روی پام خودشو پهن میکنه 

من خودم یک عروس هلندی دارم و و همین عروس هلندیم خیلی ازم وقت میگیره برای همین نمیتونم دیگه زیاد از یاکریم نگه داری کنم و همین طور میترسم ازادش کنم چون من خیلی به حیوانات اهمیت میدم میترسم نتونه یاکریم از خودش مراقبت کنه و نتونه زنده بمونه بنظر شما اگه ازادش کنم میتونه از پس خودش بر بیاد؟؟

اصلا ازاد کردنش کار درستی هست؟

تقریبا چهارماهشه

الان عکس هم ازش میزارم

نه این پرنده ها نمیتونن مثه پرنده ها دیگه آزاد باشن 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

این دستی شده 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
این عکس مال ده روز پیش هست الان تقریبا همه ی پرهاش صاف و مرتب درومده

چه ژست جذابی م گرفته لنتی😂

هی خدا دلم گرفته گله دارم...                                                                            عین کفتر غریبی که جا نداره.....                      شا پرشو شکستن و هی بی قراره.....                                                              حسی به پرواز نداره؛دلشوره داره....
این پرنده اهلی شده ونمی تونه بیرون دوام بیاره 

واقعاا😢 اخه همه ی اهل خانواده هم میخوان ازادش کنن و قراره همین امروز ازاد بشه 

نزدیک ما یاکریم ها خیلی زیادن و حتی مامان و باباشو هم میدونم کجان ولی الان خیلی دودل شدم خودم میگم نه ولی بقیه اصرار دارن ازاد بشه

چقدر خوب واقعا آفرین به این همه مهربون بودنت نسبت

به این پرنده کوچیک 

آرزوی خوشبختی و شادی برای همه دارم 😊 امیدوارم هیچکسی غمگین و ناراحت نباشه 🥰🥰😊😊...عاشق غذا و خوراکی و آشپزیم 😋😋سیر نمیشم.