2737
2734
عنوان

اعصابم داغونه از بس منطقی بودم ........

1936 بازدید | 121 پست
سلام ...بچه ها صرفا تاپیک زدم برا درد دل میدونم مشکلم پاره نداره جز سکوت درواقع بیشتر مشکلات خانمها راه حل نداره...بلخره براتون بگم خسته هستم از بی فکری وبی توجهی شوهرم ...ولی نه بی فکر نیس پس چرا خوب بلده برا من حساب و کتاب بکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟نمیدونم چه جور شروع کنم.......شوهر من یه ادمی هس بی حساب برا خانوادش خرج میکنه بی حساب ها........وضع مالی شوهرم وخانوادش خیلی خوبه ....ولی مشکل من اینجاست من یه برادرشوهر دارم از شوهرم بزرگتره ولی شوهرم از اون زودتر ازدواجچ کرده میگفتن ایشون مشکل پسنده مثلا(چوب تمسخرهاش رو هم خورد وداره میحوره بماند)بعئ 8سال از ازدواج ما بلخره ازدواج کرد فوق العاده خسیس و سیاست مدار ......حتی تو عروسی ما نیومد و کارو ک بماند تبریک نگفت....ولی شوهر ساده من ب حرف مامانش عروسی اون دوتا سکه داد خونه بزرگتره رو دادن ب اونا اونم ما ک 8سال زودتر ازدواج کرده بودیم اونجا چندسال خالی موند ما تو خونه کوچک زندگی کردیم اینا چند نمونه جزئئ هستش بخداحالا اینا مهم نیستن بخدا شما قضاوت کنین من حساس هستم ب قول شوهرم یا موضوع سو استفاده و اعتماد کورکورانه شوهرم ب مادرش و خانوادشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ادامه داره
یوسف از جرم زلیخا مدتی زندان برفت/مهدی «عج» از اعمال ما حبس ابد گردیده است
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
حالا ماجرا اینه شوهرم چند وقت قبل یه ماشین مدل بالا گرفته بود(اسمشو نمیگم ک میگن تاپیک زده پز بده)فعلا مارو سوار نکرده عاشورا من بدج.ور مریض بودم بهم گفت پاشو ببرمت دکتر ماشین خودم تعمیرگاه بود گفتم برو ماشینتو بیار گفت زشته شاید بفروشم مردم ادمو چند چشمی میبینن ......من ک اخر منطق قبول کردم برام ماشین گرفت و رفتم دکتر و دبد غر زدم گفت یه روز شام میریم بیرون و با ماشین دور میزنیم منم قبول کردم مساله ماشین نیس ارزشی هس ک ب من میده
2738
امروز برادر شوهر م با زنش داشت از سفر میومدکصبح دیدم یواشکی سویچ ماشینشو برداشته میگم کچا؟؟؟؟؟؟؟ماشینتو چه عجب از پارکینگ اوردی بیرون حرفی نزد
خوندم میخواد بره فرودگاه دنبال اینا دستور از مادرش اومده ...من نمیدونم چرا وقتی ما میریم سفر دستور نمیاد بیان دنبال ما ....منم ظهر زنگ زدم و مچشو گرفتم و چند حرف تو پاکتی بهش گفتم
گفتم مارو سوار ماشینت نمیکنی ک نمیدونم میخوام نگه دارم یا نه رفتی نور چشمیهاتو سوار کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اخه کدوم کارتو تحمل کنم بیارزش کردن مارو یا چپ .وراست سرویس دادن ب خانواده ات رو ......بخدا دیگه بریدم ناپیک زدم
مادرشوهرم فامیله بدبختی اینجاست درمقابل ما اینقدر میگن عاشقتونیم ولی در عمل همه کارها با شوهرمه و همه ارزش احترام با اون یکی ..بخدا اینقدر خود خوری کردم نگن حسودم ک دارم میترکم بابا حسود نیستم اخه اونا کمی منصف باشن
2706