2737
2739
عنوان

با بچه اوتیسم چجوری کنار اومدین؟

2204 بازدید | 73 پست

سلام دوستان 

پسرم سه سال و نیمه هست و هنوز صحبت نمیکنه... مشکوک به اوتیسم هست ..‌.

جدیدا رفتارهاش خیلی اذیت کننده شده... با هر ناراحتیی میزنه تو سر خودش، مدام به من چسبیده... یک لحظه ازم جدا و دور نمیشه... جیغ میزنه...

واقعا خسته شدم، هرجایی میرم شرمنده میشم... 

چیکار کنم؟ شما راه حلی میدونین؟ کسی رو میشناسین که چجوری کنار اومده با قضیه؟

از اردیبهشت باید برم سر کار... ولی واقعا نگران وضع پسرم هستم...

یه کاربری بودن که بچشون اتیسم داشتن

نمیدونم راضی باشن که تگشون کنم یا نه...

دوست عزیزی که وقتی تو بحث با من کم میاری میری سراغ چک کردن تاپیک هام و سنم....                                        ‌   با این رفتارت در چشمم احمقی بیش نیستی!پس یا ریپلای نکن،یا وقتی ریپلای میکنی فقط و فقط راجع به اون موضوع صحبت کن.چون تاپیک های من به تو مربوط نیست 😚😄    دوست گرامی!  خداروشکر ‌من نام کاربری ها یادم نمیمونه .اگر تو یه تاپیک باهات بحث کردم،بدون دشمنت نیستم.ما دوتا آدمیم با دوتا تفکر جدا از هم! طبیعیه که عین هم فکر نکنیم.  و اون تفکر تا توهین به اعتقادات و باور کسی نباشه،محترمه😇پس اگر بعد از بحث با من،دیدی تو یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم،تعجب نکن.چون نمیشناسمت و فقط یا باهات موافقم یا مخالف😆اگر جوابی از سوی من دریافت نکردین بدونین قطع امید کردم ازتون🥱🙏قابل توجه برخی دوستان گله مند : لینک پیام ناشناس مثل اینه که یه دسته شمشیر بذارید جلو یه عده ،پشتتون رو بکنید بهشون و توقع داشته باشید براتون باهاش میوه پوست بگیرن!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

چون نمیتونه حرف بزنه بچه کلافه ست ببرش گفتار درمان ایشالا زود به حرف میاد

خوب من،هنر عشق در پیوند تفاوت هاست و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها... زندگی ست دیگر...همیشه که همه رنگهایش جور نیست،همه سازهایش کوک نیست، باید یادگرفت با هر سازش رقصید،حتی با ناکوک ترین ناکوکش...اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن! حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد،به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند؛به این سالها که به سرعت برق گذشتند،به جوانی که رفت، میانسالی که می رود،حواست باشد به کوتاهی زندگی !                                                                               زندگی به همین آسانی می گذرد... 
2731

ببرش روانپزشک و بعد کاردرمانی گفتاردرمانی خوب میشه باید ببینی اوتیسمش ازچه نوعیه اتفاقا بچه های به شدت مظلومی هستن چرا شرمنده میشی مگه دست توئه یا دست پسرته درمانش رو شروع کن و بعدشم کمتر معاشرت کن یا بچه رو بزارجایی گناه داره

هیوووو: میدانم که میبینی میشنوی ؛تااین لحظه که تورا در درونم یافتم چیزی غیر ازمحبت و پناه و محافظت ندیدم ؛مرابارنج هایم تنها نگذار که من محتاجترینم به بودنت به حضورت به اراده ات و به خواسته ات؛من نمیتوانم تصمیم درست بگیرم و شجاعت و جسارت ندارم بین ماندن و رفتن گیر افتاده ام کمکم کن تا ازاین چرخه خارج شوم؛برکت باشد؛دوستت دارم مراببخش سپاسگزارم
2740

دختر دایی من اوتیسمه 

مامان و باباش جدا شدن مامان من نگهش میداره یعنی رسما با ما زندگی میکنه 

الان ۹_۱۰ سالشه تنها تواناییش سنتور زدنه 

هنوز کلام نداره اونقدرا فقط هرچی میگیم تکرار میکنه 

فعلا خودتون یه بیو خفن تصور کنید تا یه چیزی به ذهنم برسه     
دقیقا همینه مشکل... داریم میریم گفتاردرمانی... 

جای خوب ببرش، یه نسخه ببر دکتر جلیلی روانشناس کودکه اون هم خوب تشخیص میده هم پیش گفتار درمان یا کاردرمانای خوبی میفرسته، تو نت بزن هست ادرس و شمارش

خوب من،هنر عشق در پیوند تفاوت هاست و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها... زندگی ست دیگر...همیشه که همه رنگهایش جور نیست،همه سازهایش کوک نیست، باید یادگرفت با هر سازش رقصید،حتی با ناکوک ترین ناکوکش...اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن! حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد،به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند؛به این سالها که به سرعت برق گذشتند،به جوانی که رفت، میانسالی که می رود،حواست باشد به کوتاهی زندگی !                                                                               زندگی به همین آسانی می گذرد... 
2706