2733
2739
بچه ها ما حدود 13 میلیون پول داریم حالا نمیدونیم از این دوتا کاری که میگم کدوم رو انجام بدیم بهتره؟؟؟؟؟

اولا ما خونه نداریم وماهی 400 هزارتومن کرایه میدیم(با حقوق 650 هزارتومن) حالا این پول رو بدیم پول پیش خونه و کرایه ندیم بهتره

یا اینکه یه پراید بخریم و شوهرم باهاش کارکنه و کمک خرجمون باشه و همون 400 تومن رو بدیم کرایه خونه؟

منظورم اینه پولمون دست صاحبخونه باشه بهتره یا ماشین بخریم؟؟

دیگه دیوونه شدم بسکه فکر کرم

راهنمایی کنین مممنون میشم
خدایا شکرت...........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
به نظرم پول رهن بدید بهتره. عوضش ماهی 650 اضافه تر دارید خرج کردنتون راحت تر میشه و می تونید پس انداز کنید ماشی قسطی بخرید یا کار دیگه کنید پولتون هم سر جاشه
هیچ وقت یکیو انقدر نبرید بالا که دیگه خودشم نتونه بیاد پایین!
به نظر من بدید به صاحبخونه چون ممکنه قیمته ماشین کمتر از این بشه اون وقت ضرر میکنید بعد هم شوهرت میتونه وقت ازادشو کاره دیگه ای بکنه
حراج فروش لباس عروس از 300 تومان البته اصفهان هستم
خب این بستگی به شغل همسرت و وقت ازادش داره
اگه بتونه روزی یه شیفت برای اژانس وقت بزاره حدود یه تومن فکر کنم در میاره که با خرج و مخارج ماشین و پول بنزین و استلاک ماشین و اینا فکر کنم نصف میشه سود.که با اون 400 تومنی که میدید صابخونه تقریبا برابره....
من اگه بودم میدادم صابخونه
ولی به همسرت بگو بره دو سه تا آژانسی سوال کنه ببینه راننده ها راضی هستن یا نه و اینکه چقدر وقت میزارن و چقدر در میارن...
برای دنیا تو شاید فقط یک نفر باشی ولی برای یک نفر شاید اندازه یه دنیا ارزش داشته باشی...
بچه ها شوهرم کارش یه جوریه که ممکنه یه وقت ظهر بیاد خونه یه وقت هم عصر یه وقتایی هم شب

اینجوریه که حوصلش تو خونه سر میره

کارای نیمه وقت هم حتما باید ساعت مشخصی بره سر کار دیگه

بنابراین فقط میتونه بره آژانس..........
خدایا شکرت...........
2706