2737
2734
عنوان

کمک ، مُعضل آمپول بازی در کودکان

4060 بازدید | 14 پست
سلام به همه.
من یه دختر 5 ساله دارم که چند وقتیه علاقمند به آمپول بازی شده. اولا خیلی کم بازی میکردو به دستش یا کمرش می زد، اما دیروز دیدم که داره عضلانی تزریق میکنه ، خیلی نگرانم ، نمی دونم چیکار کنم. بهش می گم که مامان جون این کارا خوب نیست، میگه مگه شما نمی خوایین من دکتر شم ،پس باید تمرین آمپول بازی کنم دیگه .....
نمی دونم چه جوری توجهشو به چیز دیگه جلب کنم و متوجهش کنم که کارش خوب نیست ...
ممنون میشم کمکم کنین.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
وقتی دکتر بازی میکنه شما باهاش یه بازی جدید انجام بده بزار یادش بره
چـادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …!
2738
دریا پس دیگه چاره ای نیست باید تمرین کنهباباش کجا تمرین میکرده؟.ولی نه بی شوخی من روانشناسی خوندم و نظر روانشناسی کودک در مورد بازی های کودکانه اینه که به جای تعطیل و تهدید بازی رو تغییر بدیم مثلا بگیم روی عروسکات تمرین کن ولی چون زشته لباسشو بزنیم بالا روی دستش آمپول بزن که خجالت نکشه عروسکت ،و مامانم از دستت راضی باشه.
@خانوم فاطمه ی زهرا عیدی منو تو روز مادر دادند.خدایا دامن دوستامم سبز کن.خدایا شکرت.@
ﺍﺯﺵ ﺩﻭﺭ ﮐﻨﯿﻦ ﺍﯾﻦ ﻭﺳﺎﯾﻞ ﺧﻄﺮﻧﺎﮐﻮ
ﻣﯿﺰﻧﻪ ﺧﺪﺍﯾﯽ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺧﻮﺩﺷﻮ ﺳﻮﺭﺍﺥ ﻣﯿﮑﻨﻪ
یه ضرب المثل قدیمی چینی هست که خیلی قدیمیه ،کسی به اون صورت یادش نیست، حتی خود چینی هام فراموشش کردن چه برسه به من که واستون بگم 
اما خیلی اموزنده بوده ! 
ﻓﮑﺮ ﮐﺮﺩﻡ ﺩﯾﮕﻪ ﺑﺎﺯﯾﺶ ﺧﯿﻠﯽ ﻭﺍﻗﻌﯿﻪ
یه ضرب المثل قدیمی چینی هست که خیلی قدیمیه ،کسی به اون صورت یادش نیست، حتی خود چینی هام فراموشش کردن چه برسه به من که واستون بگم 
اما خیلی اموزنده بوده ! 
2706