2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خوب کسی چیزی نگفت ولی من خودم سفر کردم و خیلی چیزها دستگیرم شد که برای مسافران عزیزی که قصد سفر دارن مینویسم شاید به دردشون بخوره. رستوران های خوبی که ما رفتیم قربان و رستوران هتل سارای بود هتل سارای هم اقامت داشتیم که بسیار عالی بود. تمیز و مرتب با کارکنان بسیار خوشرو و مهربان که هر چیزی میخواستی فوری و به تعداد برات می آوردن.رستوران که اینقدر عالی بود ما تمام وعده ها رو اونجا می خوردیم با قسمت های بسیار مناسب و حجم زیاد. مثلا چلو سلطانی عاای بود بزگ و کوبیده نرم و خوش مزه . فیله سوخاری و چیز برگر عالی . پیچاق قیمه عالی بود سس برگر بسیار خوشمزه .سوپ عالی. کافه لاته بسیار خوشمزه . بوفه صبحانه هم خوب و مناسب بود. کبابی هایی هم که جلو قصابی ها بود برای یک میان وعده خیلی عالی بود . من بازار سنتی رفتم قشنگ بود. شیخ صفی دریاچه شورابیل و قطار سواری دور دریاچه پل شیشه ای هیر و آبگرم سرعین رو هم از دست ندین. خوش بگذره 

2728