2737
2739
خانوما من تازه ماه 4 رو تمون کردم. تحت نظر پزشک هستم و خیلی هم ازش راضیم. میخوام بدونم به نظر شما اگه برم توی خانه بهداشت نزدیک خونه پرونده تشکیل بدم خوبه یا بد؟ بعد از زایمان باید بچمو ببرم اونجا که بهش واکسن بزنن دیگه؟ یا نه جای دیگه برای واکسن باید برد؟
یادمان باشد مراقب اعمالمان، نگاهمان، رفتارمان، گفتارمان و حتی افکارمان باشیم... گاهی حتی مرور یک حرف در ذهنمان جهان را تغییر می دهد...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه هم یه موقع الآن نرم واسه تشکیل پرونده اون موقع واسه خود بچه تشکیل میدن؟
یادمان باشد مراقب اعمالمان، نگاهمان، رفتارمان، گفتارمان و حتی افکارمان باشیم... گاهی حتی مرور یک حرف در ذهنمان جهان را تغییر می دهد...
2731
پس یعنی شما میگین اشتباه نیست که هم توی بیمارستان پرونده داشته باشم هم برم مرکز بهداشت؟
ممنون از همتون
2740
به نظر منم تشکیل پرونده بده, بالاخره اونجاهم بصورت مرتب چکاب میشی بعدا هم واسه واکسن کوچولوت باید بری همونجا
ولی فقط به توصیه های پزشکت توجه کن
ماه گل هستی مامان و بابا : اتریسا خانم