2733
2734
من عضو نی نی سایت شدم که چیزهای خوب یاد بگیرم برای بهتر شدن زندگیم ولی چند وقتیه تو نی نی سایت که میام اونقدر مشکلات می بینم (اکثراً هم الکی هستن) بی انگیزه شدم می خواستم برای بچه دوم برم اقدام تلاش اونایی که بچه ندارن رو دوست داشتم و براشون دعا می کردم ولی الان ................

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا نظر گذاشتم متهم شدم به زن دوم بودن تا نظر گذاشتم متهم شدم به امل بودن تا نظر گذاشتم متهم شدم به اینکه سیم خاردار کشیدم درو بچم و دارم بزرگش می کنم تا نظر گذاشتم متهم شدم به تهمت زدن
2742
نمی دونم شاید من دارم اشتباه می کنم اینم می دونم که اجباری به اینجا اومدن نیست اجباری به نظر گذاشتن نیست ولی خودتون هم مثل من هستید عادت شده کامپیوتر رو روشن کنم و بیام نی نی سایت
منم تو زندگیم مشکلات زیاد دارم منم مثل هزاران دیگه موقع عقد و یا برای عروسیم خانواده شوهرم کمکی نکردن منم دارم با سختی هم کار می کنم هم زن خونه و هم مادر هستم هم کارمند ولی هر روز میگم خدا رو شکر زنده هستم نفس می کشم
سلام عزیزم من الان چند ساله عضوم و تو تایپیکایی میرم که برام مفیده لازم نمیدونم برم مثلا تایپیک خیانت یابرم تایپیکی که از موضوعش خوشم نمیاد و همینطور تایپیکی خودم میزنم که عرف باشه و کسی ناراحت نشه به هر حال بازم خودمو آماده میکنم برای تیکه شنیدن چون همه نظرا مثل هم نیست ,,,اصلا لازم نیست ناراحت بشی برای اینطور موضوعاتی دنیای مجازیه دیگه
اللهم عجل لولیک الفرج
2740