2737
2734
من که شنیدم خیلی خوبه به رشد بچه کمک می کنه البته تو ماه 4 بهتره انجام شه
از فشار خون و دیابت بارداری واسه مادر هم جلو گیری میکنه
خدا جونم کاش صلاح تو و آرزوی من یکی باشه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

هدی جان اتفاقا هم الان بهترین فصلشه و هم این که از دکتر پرسیدم ولی اون تایید نکرد گفت اعتقاد نداره در حالی که دکتر روازاده متخصص طب سنتی کاملا تایید میکنه . . منم بلاتکلیف موندم
2728
اره.منم رازاده رو میگم منم شنیدم. موقع شو خود سایت روازده اعلام میکنه. درسته فصل بهاره ولی فکر کنم باید فصل رومی باشه. که خودش توی سایت میگه. ولی گفت چه ماهی توی بارداری میتونه حجامت کنه.هر ماهی رو نمیشه اینو مطمئنم
سلام من یک ماه قبل از بارداری حجامت کردم خیلی دلم میخواست تو بارداری هم حجامت کنم ولی شو هرم اصلا راضی نمی شد میخواستم از فشار خون احتمالی یا زردی نی نی جلوگیری کنم ولی متاسفانه دخترم با کمی زردی به دنیا اومد
2740
روازاده میگه ماه 5 به بعد خانم های باردار می تونن یه حجامت سبک بکنن منم دوست دارم چون قبل از بارداری کردم و اصلا ویار نداشتم.. خیلی راضی ام اما الان کمی می ترسم..
مادرکر - نکست - بنتون - زارا و اچ اند ام اروپایی از مادرید درمهربان بانو www.mehrabanbano.shopfa.com شماره من در وایبر 09123455183 خرید حضوری-اینترنتی-سفارشی
سمی جان 6 هفتگی اصلا حجامت نکن!!!
باید 5 ماه رو حتما رد کرده باشی..
مادرکر - نکست - بنتون - زارا و اچ اند ام اروپایی از مادرید درمهربان بانو www.mehrabanbano.shopfa.com شماره من در وایبر 09123455183 خرید حضوری-اینترنتی-سفارشی
2706