2733
2739
راستش همسر من توی امور خونه داری خیلی کمک میکنه ولی من دوست دارم که توی بچهداری مشارکت بیشتری داشته باشه مخصوصا الان که بچم داره کم کم 2 سالش میشه و همه چیو میفهمه ولی همه زندگیمون شده کار از این بابت خیلی ناراحتم
مانی عشق مامان و باباش 7 اردیبهشت چشمای قشنگشو باز کرد
کارش خیلی زیاده من درکش می کنم ولی مثلا ساعت 7 یا 8 که میاد خونه همش 1 یا 2 ساعت بیشتر وقت نداره با بچه وقت بگذرونه من بهش می گم من شام درست می کنم تو مانیو بگیر ولی می گه نه من خودم درست می کنم تحمل یه نق کوچیک بچرو نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یا وقتی باهاش بازی می کنه میبینی یه جوری لج بچرو در میاره که میزنه زیر گریه فقط کار منو زیاد می کنه منم خودم شاغلم ظهر که بچرو از مهد میارم تازه کارم با اون شروع می شه واقعا خسته میشم و نیاز به کمک تو بچه داری دارم
2742
اخه ما هیچ کدوم از خانواده هامون اینجا نیستن اینه که بعضی وقتا واقعا دلم می خواد یکی بچرو بگیره من به کار شخصیم برسم
2740
خب این خیلی خوبه نمیگم اصلا بازی نمی کنه ولی من توقع دارم مثلا ساعت 7 میاد 1 ساعتو با بچش وقت بگذرونه اخه بچه من ساعت 9 یا 9.5 می خوابه
من که شوهرم هم تو کار خونه کمکم می کنه هم تو بچه داری.من مامانم اصلا اصلا کمکی بهم نکرد،تو تمام مشکلاتم منو تنها گذاشت...ولی به ازاش شوهرم همه جوره باهام همکاری می کنه، خدا گر ز حکمت ببندد دری،به رحمت گشاید در دیگری
دیر اومدنش یه شب دو شب نیست که من بگم امشب خستست بهش گیر ندم هر روز میگه امروز زود میام بازم دیر میشه بخدا دیگه این سن بچه و شیرین کاریاش که تکرار نمی شه
2706