2737
2734
سلام دوستای عزیز دختر من 16 ماهشه و عاشق کتابه یعنی از صبح تا شب داره کتاباش و ورق می زنه و دوست داره من براش کتاب بخونم .متاسفانه کتاب های شعر بچه ها اکثرا یا موضوع جالبی ندارند و یا آهنگ دلنشینی ندارند من کتاب های زهرا شکیبا (حیوانات اهلی )براش گرفته بودم حالا که رفتم سری های بعدی (وسایل نقلیه و مشاغل و...)بگیرم دیدم شاعرش عوض شده با شعر های بی معنی و ....لظفا اگه کتاب خوبی می شناسید بهم معرفی کنید و بگید مال کدوم انتشارات هست .اگه می شه کتاب هایی که مقوایی بهم معرفی کنید چون دخترم این قدر این کتاب هاش و ورق می زنه که یه روزه همه لبه هاش تا می خوره و پاره می شه.ممنون ازتون که جواب می دید .ببخشید خیلی طولانی شد.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

کتاب پرهام لطیف و نازه نشر مهرداد با جنس مقوائی هست و با پارچه جنس بدن حیوونای مختلفو نشون داده رو من راضی بودم.
کتابهای مجموعه حسنی و فلفلی و مرغ کاکلی و 10 تا جوجه رفتن تو کوچه نویسنده منوچهر احترامی هم خوبن ولی مقوائی نیستن
What is normal? Depends what you want to do

2728