2733
2739
عنوان

انتخاب رشته

58 بازدید | 12 پست

سلام دوستان من کلاس نهم هستم و نمیدونم چه رشته ای انتخاب کنم میشه کمکم کنید🤕

البته اینم بگم هر چی فکر میکنم نمیتونم بفهمم شغل مورد علاقم چیه و فقط دوست دارم مستقل شم  دستم تو جیب خودم باشه🥲🤌

عزیزم منم وقتی همکلاس تو بودم خیلی درگیر بودم . 

اگه میخوای ایدی تلگرامتو بهم بده باهم حرف بزنیم 

چون اون دوره برام سخت بود دوست دارم به توام کمک کنم که تو چیزایی که من تجربه کردمو تجربه نکنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام

منم نهمم 

و رشته تجربی رو دوست دارم

اگر خدا بخواد ان شاالله که میرم تجربی❤️

فقط 44 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
2728
منم دوست دارم برم تجربی اما میترسم نتونم🥲

وقتی یه چیزی رو دوست داری باید براش تلاش کنی 

من نمیدونم علوم و ریاضیاتت چطوره، اگه خوبه میتونی بزی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
وقتی یه چیزی رو دوست داری باید براش تلاش کنی  من نمیدونم علوم و ریاضیاتت چطوره، اگه خوبه میتون ...

راستش شاگرد اول کلاسم یعنی درسام‌خوبه حل کردیم بهتر از خوندنیم هسته یعنی ترجیح میدم ۱۰۰صفحه ریاضی حل کنم ولی یه درس از مطالعات رو نخونم😂 ادبیات زیاد بهش فکر نمی‌کنم چون به مطالعات و عربی علاقه ندارم بیشتر تمرکزم روی تجربی و ریاضی هستش  

2740

بعضی رشته ها از سن کم میتونی درامد داشته باشی مثل دانشگاه فرهنگیان ، پرستاری 

زبانم اگه زرنگ باشی از ترمای اول میتونی تو موسسات کار کنی

بعد اینا هم میشه حسابداری که کار با سیستم هست

دیگه بقیه ی رشته ها امیدی به بازارکارش نیست

راستش شاگرد اول کلاسم یعنی درسام‌خوبه حل کردیم بهتر از خوندنیم هسته یعنی ترجیح میدم ۱۰۰صفحه ریاضی حل ...

خب وقتی ریاضیاتت خوبه برو رشته ریاضی

1
5
10
15
20
25
30
35
40