2737
2734
عنوان

ختم معجزه آسای دعای عظیم الشان نور

15426 بازدید | 33 پست
دوستای گلم به درخواست مادرم ختم دعای عظیم الشان نور گذاشتم میدونم من مثل بچه های قدیمی ختم ها نیستم و اینقدر پیش خدا عزیز نیستم که بانی خیر بشم ، خیلی مادرم اصرار داشت که این ختم رو بزارم و خودش خیلی از این دعا حاجت گرفته ، می گفت به دلم افتاده که از اربعین شروع بشه ، مادرم خیلی به این دعا اعتقاد داره و اصرار داشت اینجا بزارم، هرکسی حاجتی داره بیاد که انشاالله از اربعین شروع کنیم: http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=31930
ازمهج الدعوات نقل شده است با شرح و بسط که مختصرش این است:حضرتامیرالمومنین(ع) فرمودند که هرکه در هر روز یکبار یا در سالی یکبار یا درعمر خود یک مرتبه این دعا را بخواند مراد هر دو جهان او برآید و او را ازهیچ آفریده بیم نباشد، زینهار که به همه کس نیآموزید که به حرام بیازمایندنعوذبالله و از جمله خواص این دعا آن است که خواننده اش پیوسته در نظرخلایق عزیز و مکرم گردد و از تهمت و غیبت و مذلّت ایمن باشد و از منت مردم آسوده شود و از شرّ دشمنان و حسودان و منافقان در امان باشد و کارهای بسته او گشاده گردد و دشمن بر او ظفر نیابد و قرض او ادا شود و محتاج مردم نگردد و در نظر پادشاه عزیز باشد و سِحر ساحران در وی کارگر نشود و ازوسوسه شیطان ایمن باشد و هرکاری که پیش گیرد خدای تعالی او را مدد و نصرت کند و افراد هر خانه که این دعا در آن باشد از خستگی و مرگ مفاجات ایمن باشند و در آن خانه برکت و نعمت بسیار باشد و هرگز برکت از آن خانه بیرون نرود و قحطی در آن خانه راه نیابد و اگر عزیزی در سفر دارد روز دوشنبه وپنجشنبه و جمعه این دعا را بخواند در همان چند روزه آن مسافر به سلامت بازگردد به حرمت این دعا و اگر به سفر رود این دعا را با خود دارد تا جان ومالش محفوظ باشد و دشمن بر وی ظفر نیابد و اگر درویش باشد توانگر شود تابه زیارت کعبه رود و اگر فاسق باشد عابد شود و اگر شارب الخمر باشد خدایتعالی او را توبه نصوح کرامت فرماید و هرکس این دعا را با خود دارد محبوب القلوب و مقبول طبع جمیع مردم گردد و اگر کسی در جنگ با خود دارد البته بردشمن ظفر یابد و منصور گردد و هر که با خود دارد از شر آدم و دیو و درنده و سگ و دیوانه و جمیع موذیان در حفظ و امان الهی باشد و هر کس از روی اخلاص واعتقاد درست بخواند و شک نیاورد به مقصود و مدعای خود برسد
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
رسول الله خدای تعالی می فرماید هر که آنرا بخواند هر حاجتی که میان من و او باشد روا کنم، خوشا بحال بنده ای که این دعا را در کفن خودنوشته باشد، چون روز قیامت از قبر سر برآرد هزار فرشته به استقبال او بفرستم که هریک را بیرقی از نور در دست باشد با هفتاد هزار غلام که هر یک لجام اسبی بدست که شکم آنها از دُرّ و یالشان از یاقوت سرخ و موی آنها چون گیسوی زنان و در پشت هر اسبی قبّه*ای از نور و در هر قبّه چهارصد پرده ازنور آویخته میان هر قبّه هزار حوری که بر تختهای استبرق نشسته باشند و برهر سر هزار گیسو باشد از مُشک و عنبر و زعفران و کافور با نامهای موکل نوشته، و اگر این دعا را بخواند چون سر از قبر بدارد هزار فرشته دیگربیایند که در دست هر یک جامی که چهار گونه طعام و شیر و انگبین صاف در آن باشد و بر سر هر جامی سرپوشی از نور و بر آن سرپوشها نوشته شده باشد ? لااله الاّ اللهُ محمدً رسول الله علیٌّ ولیُّ الله ? و این جامها را بدست وی دهند تا بیاشامد و آن فرشتگان او را می برند تا بعرصات قیامت که هر که او را بیند گوید این کدام پیغمبر است یا کدام شهید، از جانب حضرت ربالعزهندا رسد که این نه پیغمبر است و نه شهید بلکه یکی از امّتان محمد(ص) استکه دعای نور را خوانده، من او را این عطیه کرامت کرده ام یا رسول الله هرکس در این دعا شک کند ملعون دنیا و آخرت است پس جبرییل (ع) این دعا راخواند و حضرت رسول(ص) آنرا بیاموخت.
2738
ونیز عرض کرد خدا می فرماید که پیش از ادم به نهصد سال این دعا را بر عرش ثبت کردم و به هیچ پیغمبری نفرستادم الاّ به امّتهای تو، هرکس آنرا به صدق دل در ماه مبارک رمضان درروز آدینه(جمعه) در هنگامی که نماز صبح را گذارده باشد و با کسی سخن نگفته باشد بخواند هر حاجتی که دارد و با کسی سخن نگفته باشد بخواند هر حاجتی که دارد حق تعالی در شب قدر که شب فیض است برآورد و چون در ماه رمضان خواند به شروطی که ذکر شد هفت هزار فرشته از مکه و هفتاد هزار از بیت المقدس جمع شوند و هر یکی را هزار سر باشد و بر هر سری هزار دهان و در هر دهان هزارزبان [که] به هر زبانی هزار تسبیح و تهلیل گویند و ثواب آن برای خواننده[دعا] باشد تا روز قیامت و اگر ثواب این دعا را ده قسمت کنی هر قسمت آن برابر کوهی به بزرگی دنیا باشد و اگر تمام ثواب آنرا شرح کنم بیشتر امت تو عاصی شوند و تکیه بر این دعا کنند و خلل در دین پیدا شود...
♥♥اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَعَلَی آلِ مُحَمَّدٍ اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَعَلَی آلِ مُحَمَّدٍ اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَعَلَی آلِ مُحَمَّدٍ اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَعَلَی آلِ مُحَمَّدٍ اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَعَلَی آلِ مُحَمَّدٍ♥♥
2706