2733
2734

من هفته نهم بارداری ام. بارداری پوچ هست. دکتر گفت باید کورتاژ کنی. میخوام تو خونه با دمنوش سقط کنم، کسی تجربه ش رو داره؟ موقع سقط چقدر خونریزی داشتین؟ باید لخته بزرگ دفع کنم؟ چطوریه؟ بعد از سقط ترشحات تون مثلا روز بعدش به چه شکل بود؟

عزیزم من مثل تو بودم زعفرون بخور دارچین زنجبیل 

بابونه اینا دم کن باید خیلی راه بری بدو خیلی باید راه بری تا سه هفته طول می کشه دفع بشه ولی دفع می شه من درد نداشتم نمی دونم چرا ولی دفع شد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من کورتاژی نبود مث پریود دفع شد ی لخته خون کوچیک فقط 

من چند روزه تلاش میکنم دیروز یه دو ساعت کمر درد و دل درد گرفتم و کمی خونریزی داشتم یه لخته کوچیک ۳ سانتی دفع شد. بعدش هم یه دفعه خونریزی قطع شد الانم فقط ترشحات خونابه صورتی کمرنگ دارم. نمیدونم دفع شده یا نه؟

خیلی خون ریزی میکنی 

تیکه تیکه لخته های بزرگ میوفته جفت و جنین هم میوفته 

تا چند روز خونریزی و لکه بینی داری

تو یِجایی تو قَـ♥️ـلبَم داریـ کِه هیچکَس نمی تونِه داشته باشِه👩‍❤️‍💋‍👨🧿💞
خیلی خون ریزی میکنی  تیکه تیکه لخته های بزرگ میوفته جفت و جنین هم میوفته  تا چند روز خون ...

کلی بپر بپر و دمنوش خوردم یه نصف روز دل درد و کمر درد گرفتم، خونریزی هم کم بود و یه لخته ۳ سانتی دفع شد، بعدش هم تقریبا قطع شد خونریزی نمیدونم دفع شده یا نه؟

اولش داشتم، الان کنی خونابه صورتی رنگ.  راستی ساک بارداری من فاقد جنین و جسم زرد بود

منم مث توام ولی خونریزی ندارم میخام برم کورتاژ 

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
کلی بپر بپر و دمنوش خوردم یه نصف روز دل درد و کمر درد گرفتم، خونریزی هم کم بود و یه لخته ۳ سانتی دفع ...

یه دوش اب داغ بگیر کمرت گرم بشه 

تو یِجایی تو قَـ♥️ـلبَم داریـ کِه هیچکَس نمی تونِه داشته باشِه👩‍❤️‍💋‍👨🧿💞
عزیزم میشه لطفا بگی هفته چندم بودی؟ بارداری پوچ بود یا جنین تشکیل شده بود؟ چند روز خونریزی داشتی؟

منم ۸-۹بودپوچ بود خونریزیم فک کنم ده روز شد 

منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر  
2706