2737
2734
عنوان

میخام قرص سایتوتک مصرف کنم

705 بازدید | 21 پست

قبل از اینکه گزارش بزنید بگم هیچکی کمکم نکرد خیلی گریه کردم همه گفتن تو یه قاتلی ولی هیچکی به شرایطت نگا نمیکنه مطمئن هستم اگ جای من بودین بدتر میکردین هزار تا آیه و... برام اوردین 

من یه مادر روانیم شوهرمم همینطور من دوتا دختر دارم یکیش یکسال و نیم اون‌یکی 4ماهش اینارو نمیتونم تربیت کنم و هرشب گریه میکنم. 

شرایط مالی صفر. جسم و روحم داغون رابطم با شوهرم خوب نیست بعضی وقتا به بچه هام نگا میکنم و زار میزنم میگم اگ برم اینا چی میشن حالا که فهمیدم باردارم شوک شدم حالم خرابه کارم شده گریه به زحمت قرص گیر آوردم کسی نمیگه چطور مصرف کنم هفته های اوله.. هیچکی نمیگه چیکارکنم خیلی تنهام... خودسرانه مصرف میکنم اگ چیزیم شد دل همه خنک بشه😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

قرص سایتوتک زیر زبونی هستش مبذاری زیر زبونت بدون اینک. اب بخوری با اب دهنت اب میشه و بعد چهار ساعتم یکی دیگ

تا نیم ساعت بعد نباید چیزی بخوری یادت باشه قرص رو با اب نخوری زیر زبونت با اب دهنت اب میشه

2706