2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
مامانا اگه دنبال یک جای مرتب با قیمت مناسبید و شرق و غرب تهران برات مهم نیست این کلینیک تخصصی دندانپزشکی کودکان را پیشنهاد می کنم مرکز دندانپزشکی لبخند کودک من - بچه من خیلی ناسازگار بود ده جا بردم قبول نکردن یکی از مامانا به من معرفی کرد مطبش شهر بازی بود دکتر لیلا کرایه چیان متخصص دندانپزشکی کودکان ، رو بچه ام کارکرد با شعر و آواز و خیلی با حوصله رو دخترم کار کرد و کارش هم عالی است من دخترم را بردم خیلی خیلی راضی بودم الان فقط دخترم پیش خانم دکتر می ره و اصلا نمی ترسه . بعد به خواهر زاده هام وبرادر زاده هام همه اونجا رفتند و راضی بودند پنج شنبه ها فقط بیهوشی انجام میده محیطش شاد و آخرش جایزه هم به دخترم داد مهمتر اینکه تعرفه اش فوق العاده مناسبه . شماره اش 77135269 هست نزدیک مترو سرسبز . اسم مرکز را تو گوگل سرچ کنید راحت پیداش می کنید
جای مرتب به درد نمیخوره مامان ها مهم کودکتان رو پیش دندانپزشک عمومی نبرید که پس فردا بزرگ شد نگه مادر پدرم منو ندونسته کجا بردند این موضوع شوخی بردار نیست آینده سلامت دندانهای فرزند دلبندتون براتون مهم باشه . اگر یه کاری می کنید پیش اینکارش ببرید بچتون رو کودکتون رو پیش دکتر علی رشیدیان فوق تخصص دندانپزشکی کودکان و ارتودنسی استاد دانشگاه هستند ایشون دندانپزشکی کودکان مطبشونم در تهران چهارراه پاسداران هستش پاسداران، پایین تر از خیابان شهید کلاهدوز، پ 492، واحد8 تلفن مطب: 22587074 – 22589892 وب سایت دکتر علی رشیدیان دندانپزشکی کودکان موفق باشید - منم دعا کنید
مامان آقا سیاوش گل
2740