2733
2739
عنوان

بعد از زایمان و وارد شدن به منزل

1039 بازدید | 20 پست
سلام دوستان. . شمایی که زایمان کردید قبی از رفتن به بیمارستان تو خونه چه کارایی انجام دادید؟ چه چیزایی آماده کردید؟
و خدایی که در این نزدیکیست. . .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من هفته قبلش با همسری خونرو حسابی تمیز کردیم همه کارهای عقب افتادمو انجام دادم و لباسهامو برای برگشت از بیمارستان اماده کردم چیدم تو کشو 2روز قبلش یخچال و فریزمو پر کردم نبات و ارد و هرچیزی که لازم بود رو تهیه کردم .....
گل پسرمن ۸ سالشه خداجونم ازالان دعا میکنم یک عروس خوب و نجیب و پاکدامن نصیبم کنی امین😉😉😉
منم خونه م رو تمیز کردم و همه جا رو شستم و برق انداختم یه نهار خوب و کیک هم برای روز آخر دو نفره بودنمون با شوهرم درست کردم . چون تنها بودم و کسی هم قرار نبود بیاد مراقبتم واسه خودم یه عالمه کاچی خوشمزه درست کردم. خریدای چند روز هم انجام دادیم
i was a stranger in my own skin
2738
من یه اشتباه کردم چون تنها بودم و اینکه فکر میکردم چند روز بیمارستان بمونم ولی همون روز مرخص شدم . اگه میدونستم زود مرخص میشم غذا هم میپختم برای یکی دو روز . ولی اینکارو نکردم مجبور شدم غذاهای بد مزه شوهر جونو بخورم
i was a stranger in my own skin
2706