2737
2734
دکتر مهناز منصوری مطبش کلاهدوزه کارش برا نازایی عالیه من چند نفرو میشناسم رفتن پیشش جواب گرفتن . یکیشون بعد از 23 سال نازایی دو قلو اورد
تلفنشو از 118 بگیر آدرس دقیق مطبشو از منشی بپرس
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من الان باردارم دکترم مینو نائبی هست خواهر شوهرم 1 سال و خوردهای باردار نمی شد فقط 1 جلسه اومد پیش مینو نائبی و الان بارداره من که هر ماه نوبت دارم بیشتر به جای خانمهای باردار کسانی رو می بینم که برای نازایی اومدن.
2740
سلام دوستان گلم.
منم 3 ماه هست که زیر نظر خانم دکتر شیبانی هستم برای بارداری ولی هنوز به نتیجه نرسیدم.
بهم گفت اگه این ماه حامله نشدی ماه بعد عکس رنگی باید بگیرم.
شوهرم ازمایش داده مشکل نداشته.تو سونو نشون داد تخمدانم کوچکه.
خیلی نگرانم.
آنیتای عزیزم با آمدنش زندگیمان را زیباتر کرد
9/11/91
سلام دوستان عزیز
من هم تعریف نایبی رو شنیدم اما خودم پیش دکتر نزهت موسوی فر میرفتم.
خیلی دکتر خوبیه مطبش توی کلاهدوز 11س
الان من اومدم تهران اگر مشهد زندگی میکردم هنوز پیش موسوی فر میرفتم .هم معتقده هم خوش اخلاقه همم الکی علافت نمیکنه .خواهر شوهرم فقط یک دوره پیشش ای وی اف کرد که بچه دار شد.
Lilypie Pregnancy tickers لحظه هایم زیباست..... چون خدا...عشق...امید...دروجودم جاریست
دکتر نفیسه برادران رفیعی
جراح و متخصص زنان ، زایمان و نازایی
فوق تخصص پریناتولوژی ( طب مادر و جنین )
مشهد : میدان بیمارستان امام رضا - ابتدای خیابان رازی - ساختمان پزشکان رازی - طبقه سوم - واحد 301
تلفن : 6-8553505-0511
خانم دکتر نزهت موسوی فر متخصص زنان و نازائی مامایی فلوشیپ IVF عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد دکتر نزهت موسوی فر:مطب:کلاهدوز 11-پلاک 59-مرکز منتصریه-تلفن:8461948-8461949
خداوندامن درکلبه حقیرانه خودچیزی رادارم که تو درعرشه کبریایی خودنداری!من خدای چون تو دارم و تو چون خودی نداری!
..............[smiley]s/sm_50.gif[/smiley] [smiley]s/sm06.gif[/smiley] [smiley]l/l_27.gif [/smiley]
نام : سارا نام خانوادگی: میرزائیان

رشته تحصیلی: زنان مامایی گروه آموزشی: زنان و زایمان

مرتبه علمی: استادیار

آدرس محل کار: بیمارستان تخصصی زنان ام البنین(س) تلفن محل کار: 2231444 (98511+)

خداوندامن درکلبه حقیرانه خودچیزی رادارم که تو درعرشه کبریایی خودنداری!من خدای چون تو دارم و تو چون خودی نداری!
..............[smiley]s/sm_50.gif[/smiley] [smiley]s/sm06.gif[/smiley] [smiley]l/l_27.gif [/smiley]
2706