2777
2789
سلام خدمت دوستان عزیزم

حتماً شما هم در مدتی که عضو نی نی سایت شدید حداقل با یک مورد تاپیک خیانت برخورد کردید

و حتماً متأثر هم شدید و شاید لحظه ای با خودتون فکر کردید که نکنه یک روز منم قربانی خیانت بشم

راستش این موضوع خیلی ذهن منو مشغول کرده که خیانت چطور اتفاق میفته؟

و چرا اتفاق میفته؟

و علت این خیانت ها چیه؟

خیلی دوس دارم دوستان تو این بحث شرکت کنن و حضور فعال داشته باشن

شاید بتونیم ریشه یابی کنیم و این مشکل رو تا حدی حل کنیم

چون هر چی هم نباشه ما زنها قدرت زیادی در اداره و کنترل زندگیمون داریم که گاهی از وجود این قدرت بی خبریم یا اون رو نادیده میگیریم

خوشحال میشم دوستان نظراتشونو بگن تا سعی کنیم دیگه یا حداقل کمتر شاهد این قسم اتفاق های تلخ باشیم

اگه موافقید شروع میکنیم
من خودم تو فامیل درجه یکم متوجه یه خیانت شدم که علتش هم سرد مزاجی خانم بود و اینکه خانم خیلی کم مایل به رابطه میشد
و باعث شد آقا کم کم از زندگی سرد بشه و دنبال زنهای دیگه بره

و وقتی قبح این کار ریخته بشه براش دیگه هی تکرار میکنه کارش رو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر من مردا تنوع طلبن هرکاریشونم کنی ذاتا نوع طلبن
مگه خیلی عاشق زنشون باشن.......که سرشون جای دیگه گرم نشهههههههه
همسرم، پسرم، تمام ثروت و دارایی و هست و نیست منید! چشم بد ازتون دور عشقای من😍
عزیزم خیانت در نظر ما خانوما انواع مختلف داره از نگاه کردنووچت و مکالمه تلفنی گرفته تا دیدار حضوری و وغیره..............که الحمدالله با این همه تکنولوژی نور الا نور شده انگار هر لحظه باید مواظب باشیم تا کسی شوهرمونو ندزده حالا چه خوب باشه چه بد
این روزها

اگر خون هم گریه کنی

عمق همدردی دیگران با تو

یک کلمه است :

" آخـــــــی "
به نطر من بدبینی بیجا باعث میشه مرد بگه چرا آش نخورده و دهن سوخته پس بزار آشو بخورم دهنم بسوزه
از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  
آره اینا دلایل در دسترسیه که معمولاً میگن

متاسفانه همیشه هم نوک پیکان به طرف خانمها و کم گذاشتن اوناس

البته فک میکنم بیشتر درک پایین از روابط زناشویی سالم هم یکی از این علت ها باشه

میدونید منظورم چیه؟

ینی مثلاً شاید اون آقا تو روابط نتونسته همسرش رو راضی نگه داره و اون زن از رابطه زده شده و این رو سردی رابطه ش تأثیر گذاشته

اینا رو بذارید کنار همه ی دغدغه هایی که یک زن تو زندگیش داره
البته صد در صد معتقدم که ذات مرد و ایمان قلبیش و کلا فطرت هر کس متفاوته

چه بسیار مرد هایی هستن که زن های زیبا و فعال دارن از نظر جنسی ولی باز هم روابط دیگه دارن

کلا به نظرم یه جور بیماری روانی هست اینکار

چون حتی در جوامع غربی هم افراد یه پارتنر دارن
ذات بد نیکو نگردد آنکه بنیادش بد است.................................

امان از ذات بد................................................................................
متنفرم از معشوقی که اسم هرزگی هایش را " آزادی" بگذارد... اسم نگرانی هایت را " گیر" و برای بی تفاوتی ه
کلا به نظرم یه جور بیماری روانی هست اینکار
از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  
به نظر من مشکل هر چی که باشه کسی حق نداره به همسرش به هیچ شکلی خیانت کنه
اصلا فرض کنید یه خانم یا آقا میبینه که اصلا از روحیات و ویژگیهای همسرش خوشش نمیاد
حق نداره که بره خیانت کنه
باید باهاش حرف بزنه. حتی اگه میبینه که دیگه نمی‌خواد باهاش زندگی کنه مثل انسان ازش جدا بشه
بعد بره دنبال کار خودش
2801