2733
2734
سلام دوستهای خوبم بعد از 8 سال ازدواج و کلی دنبال بچه دویدو و ای وی اف و زیفت و لاپاراسکوپب بعد 5 سال این ماه به طور طبیعی و غیر منتظره فهمیدم که حامله شدم اولین سونوگرافی رو عفته پیش 5 شنبع دادم و گفت 4 هفته و 4 روز احمله ام 2 روز از پریودم گذشته بود تیتر بتام 4000 بود و ایت منو بیشتر خوشحال کرد و اونقدر خوشحال بودم و اونقدر هیجان داشتم که باورم نمیشد حامله ام تا 5 روز نمیتونستم از خوشحالی بخوابم تا اینکه این هفته برا کنترل رفتم و دیدم دکتر گفت جنین رشد نکرده و شکلش رو از دست داده نمیدونید چه حالی داشتم جاهای دیگه برا سونو رفتم و گقتن خیلی زوده باید صبر کنم 10 روز اما از دیشب خونریزی و لک شدید دارم
به نظر شماها بازم میتونم باردار بشم و ایا کورتاز لازمه یا خودش دفع میشه اخرین تاریخ پریودم 28 تیر بوده
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
مرسی عزیزم اره هم خودش سونو کرد و 3 جا دیگه رفتم 2 تاش گفتن هنوز زوده برا تصمیم گیری صبر کن از همون روز اول دکتر خودم که فهمید حاملم برام شیاف پروزسترون نوشت اما همون روز که دید جنین رشدش متوقف شده گفت قطع کنم منم گفتم جنینی که مشکل داره و همه میگن مشکوکه چرا به زور دارو بمونه اگه مشکلی نداشت که خودش میموند توکلم به خداست خودش داد خودشم پس گرفت
2738
لیا جون شرایط سختی داری درکت میکنم منم7 سال ازدواج کردم 2 سال پیش هم حامله شدم با اولین دوره کلومفینیکه خوردم از خوشهالی داشتم میمردم به دوستهام که مدتهای زیادی ازشون بی خبر بودم زنگ زدم و به همم خبر دادم که حاملم بعد از 2 ماه رشدش متوقف شد و قلب تشکیل نشد که چون چسبندگی رحمم خوب بود بهم شیاف دادن که سقطش کنم بدترین دوران زندگیم بود
لیا جون انشاله که هورمونات فعال شدن اگه هم سقط کنی احتمالش زاده دوباره به زودی بارذاربشی توکلت به خدا عزیزم
خدا جون بابت دخمل خوشگلم ممنونم ازت هیچ وقت اد امید‌خدا نا امید نشید‌