2733
2734
سلام
من مادر یک پسر 4 سالم واقعا هزینه ها تو این یک سال کمرمون رو شکسته وقتی میرم تو خیابون میبینم پر هستن زن و دخترایی که دارن فرت و فرت خرید میکنن همش به همسرم میگم اینا از کجا پول میارن که اینقدر میخرن و میخرن.
باور کنین رفتم واسه پسرم شلوار بخرم یک شلوار جین معمولی 38 تومن یک پیراهن معمولی 30 تومن مانتو کمتر از 70 ندیدم کیف و کفش 145 تومن واقعا سر سام اوره .
واقعا تویی که میای تاپیک رو میخونی قبل اینکه تاپیک و ترک کنی خدا وکیلی بنویس چقدر واسه عید هزینه کردی و خرید و ایا با همون در امد قبلی که داشتین میتونین از پس هزینه ها که اینقدر بالا رفته کنار بیاین.
مسر من شغلش کابینت سازه و کار های دکوراسیون هر روز که میاد خونه میگه چوب بود ورقی اینقدر 8000 تومن اومد روش دستگیره ای که مثلا بوده 1800 شده 2600 اینا یعنی چی واقعا؟ بچه ها بگین شغل همسراتونو و واقعا بگین از پس هزینه های زندگی مخصوصا قبل سال بر میاین؟
گاهی باید در مشکلات سکوت کرد، شاید خداحرفی برای گفتن داشته باشد
البته بگم من هیچ کدوم از این وسایلی که قیمت دادم رو نخریدم فقط قیمت کردم و اومدم بیرون ......
سلام من ایران نیستم ولی دقیقا میدونم چی میگی!!
حق داری تازه شوهر شما شغلش آزاده ولی خیلی ها با همون حقوق 500-700 هزار تومان دارن زندگی میکنن که باور کن نصفش هم میدن به وام و قرض

یکی تو یکی از سایت های نی نی سایت نوشته بود حقوقش 8 میلیون تومانه!!!!! و من واقعا شاخ دراوردم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اره بهاری جون هستن کسایی که دارن با ماهی 400 هزار تومن زندگی میکنن با 2 تا بچه و کسایی که 8 ملیون در امدشونه میخوام نظر سنجی کنم واقعا همه بیان بگن هم کسایی که در امد بالا دارن هم کم .میتونیم خیلی چیزا از هم یاد بگیریم .
خیلی ها هم هستن که کاری ندارن همسر در میاره یا نه اونا خرج میکن بخدا دیوانه میشم زنایی رو میبینم که همش تو خیابونا دارن خرید میکنن سر اینکه لباس زیرشون مارکه با هم رقابت میکنن وای خدای من
2728
واقعا راست میگی تازه بعد عید گرون ترم میشهههههههههه

واقعا بهاری جان مگه چیکاره بود 8 میلیون درآمد داشت
سامان . مرجان . آران . باران :))))
خدا جونمممم خیلیییییییییییییییییی شکرتتتتتتتت خیلییییییییی :*:*:*
2738
سلام مامان اوا جون خوبی عزیزم؟ من خوبم مدت ها نتم قطع شده بود و تازه امشب قسمت شد پرداخت شه هزینه و وصل شهو هی!!!!
خداییی راست میگی من هیچ وقت به قیمت نگاه نمیکردم یا وقتی میرفتم خرید نگرانیه پول نداشتم اگرم چیزی لازم نداشتم خوشم میامد میخریدم
اما الان تو کف قیمتهام رفتم یه ست کاور رو تختی خریدم مارکشم خیلی مارک نبود بدبختی 230 هزار فکر کن ملافه
دیروز برای پسرم 3 تا بلوز و2 تا شلوار خریدیم شد 500 هزار
امروز هم مانتو خریدم با یه دست بلوز شلوار برای خواب شد290 تومن
بخدا خودم خجالت کشیدم گفتم دیگه چیزی نمیخوام
شوهر من ساختمان سازه و املاک هم داره
شوهر من هیچ وقت نمیگه نخر یا پول نداره الان هم همینطور خودم از قیمتا شاخ در اوردم
ما ماهی 1500 هم داریم اجاره میدیم خدا به خیر کنه
هوای پاک حق مسلم ماست می خواهیم زنده بمانیم http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=696437&PostID=27337662#27337662
خدا رو شکر در آمد ما خوبه ولی الکی خرج نمیکنم
خوشم بیاد میخرم
اگه بهش قیمتش بخوره زیادم باشه میخرم ولی الکی خرج نمیکنم
ولی الان الکی گرون شده بحث جنس خوب نیست
بحث اینه که جنس آشغالم باشه بازم گرونه
سامان . مرجان . آران . باران :))))
خدا جونمممم خیلیییییییییییییییییی شکرتتتتتتتت خیلییییییییی :*:*:*
ماهی 8 تومان خیلی نیست تو شغل ازاد و پزشکی من زیاد دارم دوستایی که فقط اجاره ماهی 20 تا 30 میلیون میگیره شوهراشون تالار دارن اجاره دادن یا ملک واملاک
هوای پاک حق مسلم ماست می خواهیم زنده بمانیم http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=696437&PostID=27337662#27337662
2706