2737
2739
من خواهر زنداداشم هفته 33 زایمان کرد
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نی نیش روز عید غدیر دنیا اومده.دیشب که با زنداداشم صحبت کردیم گفت خیلی بهتر شده و داره از بحران درمیاد شکر خدا.
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
2740
ایشاله همه نی نی ها سر وقتشون دنیا بیان و اونایی که زودتر میان صحیح و سالم از بیمارستان مرخص بشن
یه خانمی یه بار تو نی نی سایت گفت بچه اش 28 هفته دنیا اومده و خداروشکر مونده و خوب شده.
آره عزیزم الان دو سالشه...مشکلی نداشت....از قبل آمپول واسه ریه نی نی هم زده بودم آخه من 1 ماه تمام درد داشتم دکترم مجبور شد 35 هفته سزم کنه.... نی نی من 2850 بود موقع تولدش...
اینم کسرا کوچولوی من در حال تاب بازی خوابش برده..تو رو خدا ببینید خاله های مهربون...فقط یه لایک کوچولووو (http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015050815310328837)
2706