2733
2734
عنوان

دوستای کدبانو میشه لطفا بیاین

303 بازدید | 18 پست
امشب مهمون دارم میخوام سوپ بذارم اما تو خونه قارچ و هویج ندارم میشه راهنمایی کنین چه سوپی درست کنم؟ مهمونام اهل طعم های متفاوت هم نیستن ...
بلغور اگه داری آش بلغور بینهایت خوشمزه است
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همون سوپی که میخوای درست کنی بدون قارچ و هویج درست کن میتونی توش گوجه رنده شده بزنی تا خوش رنگ تر بشه
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
2742
عزیزم فلفل دلمه ای .ذرت.جعفری و گشتیز خورد شده.جو.سیب زمینی ریز نگینی.گل کلم ریز خورد شده و کلی چیز دیگه میتونی بریزی...
فروش انــواع لـبــاس بـارداری و بچگانه با مناسب ترین قیمت pooshak_bardari_parnianeh
بدمزه که نمیشه.اگه نمک ترشیش میزون باشه خیلی هم خوشمزه میشه.میتونی خود مرغ رو هم ریش ریش کنی تو سوپت.غلیظ تر و خوشمزه تر میشه
2738
راستی من سوپ شیر درست میکنم توش کدو حلوایی هم میزنم.بدون اغراق میگم خیلی خوشمزه میشه البته کدو رو کامل میکس میکنم
حنا جون جو رو بزار خوب بپزه با آب کم یا آب مرغت بعد که پخت یه کوچولو میکس کن بعد شیرت رو اضافه کن و کنسرو ذرتت رو. اگه شوهرت یه وقتی میاد که میتونه هویج بگیره بیاره. تو جو رو بپز و بزار کنار. شوهرت که اومد هویج ها رو نگینی خیلی کوچیک ریز کن بریز توی جوی میکس شده و شیر . سر ده دقیقه هویجت میپزه . ذرت هم خواستی آخرش اضافه کن
i was a stranger in my own skin
حناجون من همون سوپ جو رو توش کدو حلوایی میریزم و بهش شیر اضافه میکنم.اما انگاری مهمونهای شما سوپ شیر دوست ندارن
2706