2737
2734
سلام به کاربران عزیز نینی سایت و سلام به دست اندر کاران سایت امیدوارم حالتون خوب باشه و روزهای پایانی سال و در صحت و سلامت بسر ببرید و ممنون از این سایت بسیار مفید و خدا قوت @@@@ خوب سعی میکنم سخن کوتاه کنم من کاربر سال 88هستم یعنی تقریبا یک کاربر قدیمی بعد از مدت ها یک مسابقه عکس ، تو آبان ماه برنده شدم محصولات لوسین به ارزش 100هزار تومان( طبق این صفحه عکس دخترم برنده شده بود http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1021726) که بعد از دوماه به ارزش 25 هزار برام فرستادن منم پیگیری کردم پیگیری 1: 24دی ،پیام خانم تهرانی :سلام من به مسئله لوسین رسیدگی می کنم پیگیری 2: 12بهمن ،پیام خانم تهرانی : سلام روز به خیر مشکلی نیست. الباقی مبلغ رو یا به شکل نقدی یا به شکل کالا تحویل می دهیم پیگیری3 : 9اسفند ، پیام خانم تهرانی : سلام روز شما به خیر من این موضوع را به آقای زاهد ارجا دادم. چون پیگیری اینکار با ایشان بود. لطفا از ایشان پیگیری کنید با سپاس پیگیری4: پیام آقای زاهد :نامه تو فرستادم لوسین خجالت بکشن و جواب بدن ..من دیگه یک کار رو دادم خانم تهرانی . . . خلاصه داستان طولانی شد بقیش و تعریف نمیکنم چون .... تقصیر من بود که پیگیری کردم ( کاربرای عزیز، ببین چقدر من آدم پیگیری هستم و تو دلت بخند ) و نتیجشم فقط پاسکاری به همدیگه بود @@@@@@@@ این اتفاق برای تنها من نبود برای 4یا 5نفر از برنده ها رخ داد مسئولین عزیز،‌بخاطر اعتبار سایت هم که شده بود ، جایزه این 5نفر باید پیگیری میشد
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
خوب میدونم که این هدیه یک اسب پیش کشیه که دندونش و نمیشمرن و این مسابقه هم یک فان و سرگرمیه
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
من و داستان من مهم نیست این بار هم اصلا شرکت نکردم(مسابقه بهمن ماه) ولی خودتون خوب میدونید، که برنده شدن در این مسابقه نفس گیر اصلا کار راحتی نیست ، که گذشتن از جایزش کارراحتی باشه من فقط یک پیشنهاد دارم که هر کس پسندید لطفا لایک کنه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پیشـــــــــــــــــــــــــــنهاد مسئولین مسابقه شما یک زحمت بکشد و اگر براتون امکان داره اول جایزه رو از اسپانسر بگیرید به غیر از مواردی که بن خرید اینترنتی بود اون و تو انبار خودتون داشته باشد و به محض اعلام برنده ها به دستشون برسونید
2728
یا حداقل یک ضمانتی چیزی ازشون بگیرید تا شما خدای ناکرده بدقول نشید و جایزه ها هم اینقدر با تاخیر به دست کاربرا نمیرسه یا مثل جایزه دور قبل (کارت صدتومانی) که چندتا از کاربرا 2هفتست گرفتن و چندتا دیگه هنوز نگرفتن به هرحال اینجا براشون کلی تبلیغ میشه و شما هم هزینه تبلیغات ازشون نمیگیرید
یا تو مسابقه آخر فرمودید جایزه رو حتما زیاد میکنید و تعداد برنده ها افزایش پیدا میکنه که فعلا نشده خوب اگر جایزه تو انبارتون بود خیلی راحت ،‌این قضیه حل شده بود و بدقول نمیشدید
2740
اینجام قولهای اقای عموزاهد در قبال اعتراض ما کابرای نی نی سایتی به خاطر کم کردن تعداد برندگان و جوایز که منتظریم عملی بشه آقا نمیخوامممممممممم چرا جایزه ها رو کم کردین خووووووووووووب پرویز زاهد پست ها : 5413عضویت:1387/11/27 1393/11/26 - 12:52 عصر [گزارش پست نامناسب] [لینک مستقیم] [وبلاگ] [وب سایت] [ارسال ایمیل] حالا عکس خوب بگیرین . . بیشتر میکنیم جایزه رو آقای زاهد گفته زیادش می کنن پرویز زاهد پست ها : 5413عضویت:1387/11/27 1393/11/26 - 12:46 عصر [گزارش پست نامناسب] [لینک مستقیم] [وبلاگ] [وب سایت] [ارسال ایمیل] دیدین گفتم خانم مترجم سرقفلی این بخشو داره خانم مترجم زیادش میکنیم صبور باشید پرویز زاهد پست ها : 5413عضویت:1387/11/27 1393/11/26 - 1:21 عصر [گزارش پست نامناسب] [لینک مستقیم] [وبلاگ] [وب سایت] [ارسال ایمیل] بیشتر میشه :-)
بله زیبی جان شما درست میگید
جایزه منم صد هزاری بود ینی تا ۱۰۰تومن گفتن لوسیون و دستمال مرطوب و اینا میدن اما وقتی جایزم اومد فقط تا ۲۵،هزار تومن بودددد.ی نامه هم ب خانم تهرانی زدم.اما حواب درستی نگرفتم.و کلا بیخیال قضیه شدن...
09013262709معجزه گر مزرعه ما حتما مطالعه کنید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1077649&postID=42110813 مامانای باردار تیشرت بارداری فانتزی مارو ببینید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1125575&postID=44176358 کانال ما @bitanaz89
منم میگم تعداد مسابقات کم شه..هر از گاهی ی مسابقه باشه با جایزه متناسب همراه با خوش قولی و شان و شخصیت سایت و برندگان... هر ماه مسابقه خوبه اما مدیریت و رسیدگیش کمتر میشه ...امیدوارم رسیدگی بشه...
09013262709معجزه گر مزرعه ما حتما مطالعه کنید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1077649&postID=42110813 مامانای باردار تیشرت بارداری فانتزی مارو ببینید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1125575&postID=44176358 کانال ما @bitanaz89
منم با شما موافقم طلایی جون کاملا درست میگید
ممنون از نظرات مفید و سازنده
2706