2737
2739
تولدت مبارک گل دختر بهترینا برای تو

مرسی عزیزم😘🌹

درخواست دوستی (آقایون)ممنوع .یه دختر مهربون اما زود از کوره در میرم🤣اگه مخالف نظرمی ریپ نزن حوصله ی جرو بحث ندارم نه دردسر میخوام نه دعوا.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چقذ نا مفهوم تاپيك قديمي هست اون كامنت دو سه سال قبل بود

بله مال الان نیست

چون با دوستم اینجا چت مبکنم ب روز میشع

خدایا هرکسی امضامو میخونه نشدنی های زندگیشو شدنی کن الهی امین
2742
مرسی عزیزم😘🌹

مبارکهه

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
مرسی عزیزم😘🌹

❤️💋

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
من نگه میکشمش😂 پیاماشو بدون جمله عزیزم گلم نفس توله یا میمون بگه میفهمم از من ناراحته یا کلا حالش خ ...

خخخخخ  

علی بگه رندگیم

عمرم

نفسم

ذوق میکنم

بیشتر میگه عزیز

2738
مبارکهه

ننه کجااا بودی تو خواهریی🥺 دلم برات تنگ شده بوددد

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
خخخخخ     علی بگه رندگیم عمرم نفسم ذوق میکنم بیشتر میگه عزیز

علی همه چی میگه😂😂

سلام منم با تمام نظریات سیمون دوبووار موافق نیستم قطعا. خیلی جاها به شدت افراطی و با سوگیری نظر داد ...

منم چون معرفی میکنید و نظرتونو دربارش میگید خوشحالم

بله قطعا به سخنان هر کسی نگاه کنیم هم سخنان اشتباه و هم سخنان درستی میبینیم حتی اگر بزرگترین اندیشمند باشه یا یک مغالطه گر

به نظر من امثال آلدوس هاسکی و جوروج اورول از حیطه علمی خودشون خارج شدن

۱۹۸۴و دنیای قشنگ نو هر دو کتاب وارد مبحث فلسفی شدن که این بحث توسط افلاطون فارابی و توماس مور با عنوان مدینه فاضله (آرمان شهر ، اتوپیا،) مطرح شده ولی 

و اینکه مخالف حجم انبوه نوشته ها هستم 

ننه کجااا بودی تو خواهریی🥺 دلم برات تنگ شده بوددد

وایییییییی 🥺منممممم دلم برات یذره شده بود🥲❤️فک میکردم از سایت رفتی ✨اونقدر خوشحال شدم اعلانتو دیدممم 🥺🥺🥺

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
 علی همه چی میگه😂😂

خوبه دیگه

وییی

انشالله بگی میخواد بیاد خاستگاری

اون موقع من ب جات ذوق میکنممم    

2706